Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Finské jaro nekončí - Confusa v Yachtu

Finské jaro nekončí - Confusa v Yachtu

tisková zpráva

autor: redakce | 15. 06. 2007, 15:59:43 | návštěv: 1084 | reakcí: 0

KLUB YACHT-Brno, start 20:00, vlez:100kč

-------------------------------------------------------

Finské jaro nekončí!

Těšit se můžeme na koncert sedmé kapely ze země tisíce jezer (čtvrté z labelu Combat Rock Industry) během letošní „sezóny“. Tentokrát se jedná o téměř „girls punkovou“ kapelu – v pětičlenné partě najdete pouze jednoho chlapce (bubeníka). CONFUSA, jak tvrdí na svých stránkách, bere inspiraci především ve finských punkových kapelách let osmdesátých. Jejich hudbu lze přirovnat k veteránům tamní scény Juggling Jugulars. Středoevropskému fanoušku punku mohou evokovat známou maďarskou kapelu Aurora (nejen díky zpěvu v mateřské ugrofinštině) nebo profláklé Francouze La Fraction. Z uvedeného je patrný příklon k melodičtějšímu pojetí hc/punku, což ovšem neznamená, že by z hudby nebyla cítit patřičná porce vzteku a naštvanosti. Když se holky opřou do mikrofonů, nemůžete pochybovat o tom, že to umí vzít pěkně zostra.

Další party, které se objeví v Yachtu budou domácí MACGYVER, řádně vytrénovaní z nahrávání nového alba. Jedná se o premiéru v nové rozšířené sestavě (dvě kytary) na trase Brno – Trebišov.

Dále se po dvou letech v Brně ukáže „ostravska partička“ DISNEY – česko/slovensko/skandinávský disbeatový cirkus s vůní tuzemáku – show pro otrlé!! A nakonec další severská parta – KAHKHASAN z Orlové, nakopnutý crust na dva vokály od týpků z Hibakusha.

Případný výtěžek z celé akce půjde na „konto“ letošního Protestfestu, který skončil v těžkém mínusu. Takže nezbývá než přijít spojit příjemné s užitečným a rozehřát se před případnou návštěvou Myš Maš párty.

------------------------------------------------------- info: www.protestfest.cz
radiobufera(at)sendmail.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek