Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Japonští Boris vydávají sedmipalcový split s českou dvojicí Saade (S Russian Circles vystoupí 9. července v pražském Matrixu)

Japonští Boris vydávají sedmipalcový split s českou dvojicí Saade (S Russian Circles vystoupí 9. července v pražském Matrixu)

tisková zpráva

autor: kyeo | 1. 07. 2011, 09:59:33 | návštěv: 627 | reakcí: 0

Japonská experimentálně rockové trio Boris a česká dvojice Saade vydávají společnou nahrávku: sedmipalcové splitko. Boris přispěli skladbou Czechoslovakia, která je k nalezení také na nově vycházejícím řadovém albu Heavy Rocks, za Saade zazní nová píseň Vrah. Album s originálním artworkem a samolepkama vychází v limitované edici pouze na českém labelu K.Y.E.O.

„Náš tour manager je Tomáš [ze Saade] a je z Česka. Jezdí s náma evropská i americká turné a v této chvíli ho považujeme za člena kapely. Představil nám spoustu metalových kapel z doby, kdy Česká a Slovenská republika byly ještě Československo. Některé z těch vinylů byly velkou inspirací, tak jsme vzniklou skladbu pojmenovali jasně a stručně: Czechoslovakia. Česká republika je krásná, shodneme se na tom všichni v kapele. Domy, obchody... Při poslední návštěvě jsme měli štěstí na dláždění cest. Kamínek po kamínku. Bylo to jako ve filmu! Backline, který jsme vezli v dodávce, už tak nadšený nebyl. A dodávka vlastně taky ne..."
-- Atsuo, Boris

Deska se dá koupit jednak v e-shopu kyeo, jednak na aktuálním evropském turné Boris a Russian Circles, na kterém Saade vystupují jako support. Osobně lze 7" koupit 9. července v pražském klubu Matrix, kde trojice kapel vystoupí. Jednu z písniček uslyšíte v pořadu Latte Night w. Full Moon ve čtvrtek 23. června od 21.00 na digitálním rádiu www.streetculture.cz.

Boris/Saade split 7"

KYEO K4 2011

(side B) Boris - Czechoslovakia

(side S) Saade - Vrah

Boris (jp) & Russian Circles (us) & Saade (cz)
sobota 9.7.2011 20:00 @ klub Matrix, Praha


Více informací: http://www.kyeo.net/label.htm

E-shop: http://fullmoonmag.bigcartel.com

Boris: http://borisheavyrocks.com

Saade: http://saade.bandcamp.com

Související články

Boris - Smile
Saade - You Are Coming Home
SaDE - s/t

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek