Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Litva zasaduje úder: litevské Avaspo jede do Brna (s Kontroll)

Litva zasaduje úder: litevské Avaspo jede do Brna (s Kontroll)

tisková zpráva

autor: mmm + keftesparty | 11. 07. 2011, 07:52:09 | návštěv: 903 | reakcí: 0

Přišlo nám několik mailů o nějaké kapele Avaspo, pochybném industriálním noisovém monstru z Litvy. Naše brněnská sekce zakořeněná v husovickém pavlačáku a v neurčité šlechtické skupině Keftest Party se rozhodla jít s kůží na trh a vzít je do Brna. Vyjednávání dopadla (snad) ke spokojenosti obou stran a 14.7. to bude v Boru a pičo, zas je cítit dým.

Avaspo (Audio Visual Asp op POetry - kužiš?) jsou z Litvy. Moje zkušenosti s tímhle státem jsou následující: každé slovo končí na "s" a za druhé světové války tam bujel kanibalismus (aspoň podle jednoho filmu...). Jinak nic. Moje kámoška Maja Šarlah říká, že bychom se všichni měli naučit litevsky, jinak jsme jako jazykovědci na hovno. Pět lidí = elektronické bicí, divná kytara, mikroklávesy, pochybné video a zpěvačka Gabi. Viděli jste ty jejich klipy? Divím se, že je nehledá interpol pro mentálně narušené. Je to rachot, ale takový svatý, tyvole, že ve mě evokuje třeba toto:

Chlopacy to tam fidlají na ty svoje nástroje (potřebujou jen 220V zásuvky, co to asi bude?), šaltos mano gélés (mé chladné květy), a nad tím se vznáší hlas svaté Gabriely - jednou proklínající do pátého kolena, jindy hojící rány po kousnutí chobotnicí. Myslím, že tuhle bohoslužbu bych si i nechal předvést nad vlastní rakví, a jestli bych nevstal z mrtvých, tak bych aspoň zezombifikoval.

...no, a to jsme byli s Křenkem v Bečvárech a liskli s Jožinem a Viťasem, a tak si říkáme, tyvoe, pozveme je zas do Brna a nalepíme je na to, úplně nelogicky, ale zas třeba logicky - střet dobra se zlem (ale kdo je kurva kdo? může být zlý někdo, kdo bydlí v Poďousech?). Dvouhlavá saň, Kontroll. A teď už citim dym. Viděli jste je na SRSS v Brně, viděli jste je v Boru v Brně, uvidíte je zase v Boru.

Přijdete, dáte nám těch 70 Kč, nebo se to budete snažit ukecat na míň, však vás známe, a dáte nám těch 70 Kč nebo nasraně odejdete (hipíky z Vegalité zdravíme!), a budete spaseni...

...jo a kdo nepřijde, tak má prý fotra funebráka v ZOO.


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek