Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

tisková zpráva

autor: Papagájův hlasatel | 14. 07. 2011, 12:05:05 | návštěv: 680 | reakcí: 0

„Jeskyně může znamenat úkryt, může to být místo tajemství, může to být útěk do samoty, také místo objevu a touhy pronikat stále hlouběji do poznání... Vezměte helmy a svítilny a vydejte se na koncert. Třeba tam dole něco objevíte nebo se odtamtud dostanete ven."

Už Jsme Doma se loni poprvé vydali do hlubin Jeskyně a pro mnohé bylo nejspíš překvapením jak pestrá a barevná může Jeskyně v podání UJD být . Kapela si s nahráváním nové desky dala na čas, ale mnohaleté čekání se opět vyplatilo a UJD nezklamali. Jeskyně není provoplánovitá deska a možná Vám bude pár poslechů trvat než se do ní ponoříte, ale o to víc pak poté pohltí.

Nyní je konečně je k dispozici i vinylová verze alba, která vyšla v limitovaném nákladu 500 ks u Papagájova Hlasatele. Velký formát obalu vinylové desky teď dává ještě víc vyniknout kresbám Martina Velíška. Nechybí ani potištěný LP sáček či monstrózní 12 stránkový booklet nabitý informacemi. To vše na luxusním 350g papíru.

www.phr.cz

www.uzjsmedoma.com

Související články

Už Jsme Doma - Live Vancouver 1997

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek