Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

V pátek začíná nejlepší festival na Moravě: KUBAFEST 2011

V pátek začíná nejlepší festival na Moravě: KUBAFEST 2011

tisková zpráva

autor: redakce | 20. 07. 2011, 07:50:06 | návštěv: 1000 | reakcí: 0

Zdar všem,
už se to blíží a všichni už se na to těšíme, ale pro připomenutí - v pátek 22.7.2011 přesně v 18h vypukne na vysloužilém fotbalovém hřišti (to zní celkem odpudivě, ale je to fakt docela pěknej plac) ve Václavově u Bruntálu (mapa) 8.ročník d.i.t. underground open air festiválku Kubafest (http://kubafest.com). Letos opět v osvědčeném víkendovém formátu, takže kromě hudebních zážitků bude dost prostoru na všeobecnou družbu. Kromě muziky je připraven vydatně zásobený bar, čajovna a jídla masitá i veganská, autorská čtení a výstavy. Pokud jste nějak umělecky činní, máte k dispozici celé fotbalové hřiště a přilehlé okolí k prezentaci svých obrazů, fotek, básní,  baletů, dramat, instalací, performancí, filmů apod. - v případě zájmu se třeba ozvěte nebo se domluvíme přímo na místě. Bylo by dobré taky vzít nějaký hudební nástroje, elektrika si taky potřebuje odpočinout a nepojedeme úplně nonstop, ale tenhle underground je s ohněma a k družbě u táboráku se budou nějaký kytárky či bubínky hodit. Místa na parkován&iacute ; a stanování je taky dost. Jo a v pátek bude tombola.

Takže pokud si chcete užít pohodovou atmosféru fesťáků bez plotů, kontrol a jinýho obtěžování, za kilo pade  vstupného na víkend neváhejte. Hudební festival však především dělají kapely. Vybírali jsme poctivě a přiznám se trochu najistotu především mezi kapelami, které známe (nebo lidi v nich hrající z jiných projektů) dobře a maximálně víme, co od nich čekat, pro nás opravdové hvězdy, hudebně i lidsky. Je to pestré jako vždy a myslím, že každý si může přijít na své! Nebudu vám vnucovat své názory, o těchhle kapelách bych stejně nemohl psát jinak než v superlativech, tak si raději udělejte si obrázek na následujících odkazech (a ješt ě nejlíp naživo):

pátek (od 18:00)

HUMAN PUPPET

BLAHO 19

HAVÁRNA

CANDY MEATWORKS

MILANO

DRUTTY

sobota (od 12:00)

JINDRA HOLUBEC AND HIS SPECIAL SUMMERTIME COMMANDO

WAY OUT

SVATÝ JIDÁŠ

GENITAL DESTRUCTION

ALTVATER GEBIRGE

EMPTY HALL OF FAME

SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE

ITAI

FIVE SECONDS TO LEAVE

DEPAKINE CHRONO


Myslím, že všechno je jasný, kdyby ne, pište, volejte. Mějte se fajn a správně, užívejte léta, dokud můžete, Kubafest je pro tohle skvělá příležitost, bude tady vždy a za každého režimu.
za organizační štáb   KubaO. (739 912 007)


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek