Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Sobota a nejlepší festival v Čechách: Sun Wu Kung fest III.

Sobota a nejlepší festival v Čechách: Sun Wu Kung fest III.

netisková zpráva

autor: Káka | 25. 07. 2011, 18:50:43 | návštěv: 929 | reakcí: 0

Je krásný mít pocit, že kluci a holky, který máte rádi, navíc hrajou i ve skvělých kapelách. Nebo je to naopak - že v těch božích kapelách jsou navíc i dobrý lidi (a nepokazí to ani rodičovská poznámka, že je smutný, že musíme platit kamarádům za to, aby přijeli). Počítáme s tím, že některý jména neznáte, a proto jsme je pozvali, abyste je poznali. Vašemu hudebnímu uspokojení bude poskytnuta široká škála audiálních a vlastně i vizuálních stimulů. Vizuální stimuly budou zastupovat i nehudební projekty studentů FaVU: Doktor aneb léčení skrz obrazovku a Generace princezen, což bude takovej multimediální workshop, kterej začne po setmění. Sami jsme zvědaví. Berta opět přiveze freebox, takže pokud máte doma věci, který už ve vašem vlastnictví pozbyly smyslu, přineste je, dejte je do freeboxu a naopak si odneste jiný artefakt, který vás osloví, pobaví nebo vám jeho funkce bude takovou záhadou, že tu věc budete chtít už jen kvůli tomu. A letos jsme se rozhodli, že nebudeme komplikovat život vám ani nám, takže neděláme žádný rezervace!

Kdo z Vás bude chtít a taky bude mít čas, může do mlýna přijet už v pátek. Pokud si sebou vezme kytaru, hrnec nebo píšťalku (mimochodem, jedna z členek ARZ SWK umí hrát na flétničku Esgmeq), bude mu umožněno projevit svůj talent při noční selance u fontány. A tím pádem se vyřeší i náplň pátečního programu. Jinak nám taky můžete pomoc nejen s přípravami samotného festu, ale hlavně pomůžeme paní Helence, která je jinak na údržbu celého objektu sama.

Bar bude. A zkušenost z minulých ročníků napovídá, že tenhle bar je ve skutečnosti druhá stage. Vegetariánská kuchyně taky bude, a to v indicko-čínském stylu. Stanovat můžete v areálu mlýna, ale parkovací plocha není nekonečná, takže přijedete-li vlakem do zastávky Skřivany, budete to mít pěšky do mlýna jen deset minut. A pozor! V neděli ráno bude snídaně u fontány - mámy a babičky nám napečou koláče, bábovky a jiný božskosti., takže kdo bude mít ráno komatickou kocovinu, ten prohloupí.

A abyste nám v neděli ráno nenadávali, že jsme vás u baru připravili o mozek, máme letos ještě jeden zlepšovák. Sice vás tam nejspíš o ten mozek tak jako tak připravíme (i když váš podíl viny nebude nezanedbatelnej), ale nejdřív vám dáme možnost se trochu zintelektualizovat na přednáškách, které proběhnou přímo ve mlýně a budou SWK fest otevírat. Tři řečníci (I. Chocholáč, T. Nesbitt, P. Somogyi) od nás dostali šalamounské zadání, jediné slovo - a tím slovem je strach. Bojíte se? My ne. A bude se opravdu začínat ve 14.00! Předěl mezi jednotlivými přednáškami bude tvořit dvoučlenná kapela Mermomoc.

Hele, my se na to fakt těšíme, protože máme strašně rádi tohle silný místo a ty vaše ksichty ten pocit činí ještě intenzivnějším. A nejen, že se na vás těšíme, ale taky víme, že vám nemusíme zdůrazňovat, že se v areálu nebude dělat bordel a že nepolezete tam, kde bude upozornění, že tam nemáte lízt. Je to hlavně kvůli vaší bezpečnosti. Taky respektujeme přání majitelky, a proto ještě opakujeme, abyste sebou nebrali svá psiska. Pokud máte nějaký nejasnosti, podívejte se sem: http://www.sunwukungfest.cz, najdete tady i mapu, kudy autem i vlakem a další info. Nebo nám rovnou napište.

Za ARZ SWK
KákaPřednášky14:45

Ivo Chocholáč

Vězměte to pěšinou, tam kde kocour žongluje
14:00

Petr Somogyi

Latinská Amerika - historie
15:30

Todd Nesbitt

média - společnost - komunikace
Další14:00

Doktor

léčení přes obrazovku
21:00

Generace princezen

multimediální workshop
Koncerty14:00

Mermomoc

semiakustika - beat - hlas
16:15

Unkilled Worker Machine

read books - work hard
17:00

Kiss me Kojak

space - noise - trubka/loop
18:15

Lyssa

porno metal - stoner rock
19:15

67 Cabaret

fast - grunge - math
20:15

Aran Satan / Aran Epochal

alter-ego - superego - bass/mp3
21:15

Piča z hoven

obraz - temno - pop
22:15

Vložte kočku

elektro - noise - trip hop

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek