Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

A2 & Blood in the Boat uvádí: IN THE HEAT OF SOUND

A2 & Blood in the Boat uvádí: IN THE HEAT OF SOUND

tisková zpráva

autor: k!amm | 28. 07. 2011, 19:22:00 | návštěv: 797 | reakcí: 0

kulturní čtrnáctideník A2 & Blood in the Boat uvádí:

IN THE HEAT OF SOUND
Final Club (Příběnická 8, Praha 3) ve středu 3. 8. ve 20:00

Kulturní čtrnáctideník A2 se v rámci svého dlouhodobého boje proti přírodě pokusí přesvědčit, že léto a experimentální hudba jdou dohromady. Na programu večera In The Heat Of Sound bude slovenská elektro-akustická improvizační formace Shibuya Motors a společný set Roberta Piernikowskiho (Napszyklat) a k!amma (Ruinu, No pavarotti). O zábavu se následně postará trio neodolatelných DJ's - Sleep on Speed.

Shibuya Motors (SK)

Shibuya Motors je volně improvizační elektro-akustický projekt z okruhu bratislavského vydavatelství Atrakt Art, fungující od roku 2007. Založili ho Slávo Krekovič (elektronika) a Miro Toth (saxofon, hlas, elektronika), členové mnoha dalších experimentálních souborů (Musica falsa et ficta, Voice Over Noise, Frutti di Mare, Q30J666222, Kapela snů, Hlavy nechali v šatni, Uran Uran). V roce 2010 se zakládající dvojici připojil ještě violoncellista Andrej Gál.

K!amm & Piernikowski (CZ/PL)

K!amm a Robert Piernikowski se poprvé potkali v loňském roce na visegrádském Soundlabu v rámci bratislavského festivalu Next. Pokračující spolupráce je vedena vírou, že hrdinové ze dvou různých filmů můžou mít někdy navzdory vnějším znakům mnoho společného.

K!amm je člen experimentálních formací Ruinu, No Pavarotti, Kaspar von Urbach (2002-2010), The Ruin Of Ruins (2008-2009) a zakladatel labelů KLaNGundKRaCH (2007) a Blood In The Boat (2011). Vydal sólové album The Real of Modern Medicine (2007) a Fuck It Duet v duu s Patrikem Pelikánem.

Robert Piernikowski je frontman experimentálně-hiphopové skupiny Napszyklat, s kterou nahrál tři alba (Plenum 2007, NP 2009, Kultur Shock 2011) a pravidelně koncertuje v Polsku, České republice, Slovensku, Německu a Anglii. V minulosti spolupracoval s hudebníky, jako jsou např. Dälek (US), Bene (SK) nebo DVA (CZ). Žije a pracuje v Poznani. Jeho zvuková produkce se pohybuje na rozhraní post hip hopu, noise music a elektronické improvizace.

afterparty: Sleep on Speed DJ's

Večer zakončí neodolatelná trojice DJ's Sleep on Speed soustředěných kolem blogu Red For Colour Blind.

http://kraa.sk/shibuya-motors-2/
http://www.myspace.com/napszyklat
http://klangundkrach.net/k!amm
http://redforcolourblind.blogspot.com

http://bloodintheboat.blogspot.com/http://advojka.cz
http://bloodintheboat.blogspot.com
http://finalclub.cz


Související články

Kaspar von Urbach - Selfbondage
Kaspar von Urbach - Last Laugh
Napszyklat - Brudne zwierzaki
RUiNU - The Sucking-Stone Sequence

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek