Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Tvrdá palba z Toronta: CAREER SUICIDE (can) na Sedmičce

Tvrdá palba z Toronta: CAREER SUICIDE (can) na Sedmičce

netisková zpráva

autor: xbananx | 8. 08. 2011, 07:29:05 | návštěv: 790 | reakcí: 0

CAREER SUICIDE (can)
KUNG-FU GIRLZ
LIVER GARNISH

7.9.2011
Klub 007 Strahov

Už to opravdo vypadalo, že je konec a že se nedočkáme. Career Suicide z Toronta v posledních letech opravdu velkou aktivitu nevyvíjeli a to zejména díky extrémní vytíženosti kytaristy Jonaha, který hraje na bicí ve Fucked Up. Ti koncertují v podstatě nepřetržitě a tak jsme se za poslední 2 roky dočkali od Career Suicide jen singlu "Cherry Beach" (Dirtnap Records) a několika málo koncertů v okolí Toronta. Poslední evropské turné proběhlo v roce 2006 a na jejich koncert na Sedmičce dodnes spousta lidí vzpomíná. Tenkrát to byla fakt jízda jak blázen, ruce nohy lítaly vzduchem, polovinu sálu zpívala refrény a atmosféra byla opravdu vynikající (vše skončilo velkou párty a nad ránem odešel Fifík ve vanskách bubeníka, kterej to zjistil až když se nemohl vejít do těch o dvě čísla menších, co tam zůstaly, hehe).

Vlastně přesně takhle nějak si představuju, že by měly vypadat hard core/punk koncerty a nadšená byla i samotná kapela a tak se teď, při plánování velmi krátkého výletu do Evropy, automaticky ozvali, že by chtěli zase moc hrát v Praze. Mezi tím stihla vyjít smrtící deska "Attemted Suicide", která byla zdaleka to nejtvrdší a nejrychlejší, co kdy nahráli a tak se zase můžeme těšit na pořádnou palbu. Career Sucide vyšli vlastně z úplně stejných kořenů jako Fucked Up, jen u nich v podstatě zůstali dodnes, což dakazují všechny jejich desky. Každá je sice malinko jiná, ale vždycky je to nekompromisní klasickej hard core punk ve scvé původní podobě, tzn. naštvanej a zároveň chytlavej a melodickej. Slyším tam hodně Freeze, Jerry´s Kids, Necros, Circle Jerks, trochu Minor Threat a lehký záblesk prvních Agnostic Front. Vypalovačky se střídají s více frázovanými a hitovými songy v přesně vyváženém poměru a o zábavu je tak s přehledem postaráno. Tohle je přesně ten typ kapely, co obrací sály vzhůru nohama a já se fakt nemůžu dočkat, až zase uslyším hitovky jako "Quaranatined" z geniálního singlu "Sars" nebo "Attempted Suicide". Tohle je možná poslední možnost vidět jednu skvělou kapelu, tak ji prosím nepropásněte!

Společnost budou kanaďanům dělat rabiáti Kung-fu Girlz a svou sedmičkovskou premiéru si odbudou Liver Garnish z jihozápadu, kteří solí rychlý energický hc/punk.

Začínámě nějak po osmé a vstup bude 200.

http://www.careersuicide.net/window.html

http://bandzone.cz/kungfugirlz

http://bandzone.cz/livergarnish

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek