Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Hrachovka 2007 – studentské slevy

Hrachovka 2007 – studentské slevy

tisková zpráva

autor: redakce | 19. 06. 2007, 10:49:09 | návštěv: 1229 | reakcí: 0

Hrachovka 2007 – studentské slevy

Předprodej vstupenek na Hrachovku běží, permanentku na oba dva dny v tuto chvíli pořídíte za 550,- korun. Připravili jsme ale výrazné výhody pro studenty, učitele a lidi do 26 let. Držitelům karet ISIC, ALIVE, ITIC je poskytována sleva 100 Kč na vstupenky na celý festival v předprodeji i prodeji na místě. Více info o kartách a slevách v celé ČR na www.alive.cz .

Zatímco běžný návštěvník zaplatí za permanentku na místě 650 a jednodenní vstupenku na sobotu 550 korun, majitelé výše uvedených průkazek ušetří stovku. Platí jednoduché pravidlo 1 DRŽITEL PLATNÉ KARTY ISIC/ALIVE/ITIC = 1 VSTUPENKA. V předprodeji si lístek musíte převzít osobně, nákup po internetu neumožňuje využití slevy. Při vstupu do areálu Hrachovky pak může kontrola vyžadovat předložení vaší karty ISIC/ALIVE/ITIC. V případě, že se nebudete moci prokázat, budete muset doplatit rozdíl ceny.

Slevu můžete využívat už od začátku května až do posledního dne konání festivalu. Platí v předprodejních sítích Tiketportal, Ticketstream, Ticketpro a Ticket Art.

Více na www.hrachovka.com

Kontakt:
Anna Štětinová – PR manažer
Mob.: +420 777 838 623
Mail: pr.manager@peas-production.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek