Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Ve středu v Africe parádní hardcore slovinských NIKKI LOUDER

Ve středu v Africe parádní hardcore slovinských NIKKI LOUDER

netisková zpráva

autor: KubaO. | 26. 09. 2011, 13:24:40 | návštěv: 542 | reakcí: 0

Zdar a sílu,

všechny zvu ve středu 28.9.2011 do bruntálského Africa Pubu, kde se představí se svým osobitým pojetím hardcore parádní Slovinci NIKKI LOUDER s podporou místních punkerů PŘÍMÉ ZÁBĚRY.

Nikki Louder patří k předním reprezentantům slovinské alternativní scény, mají na svém kontě dvě dlouhohrající desky a množství koncertů po celé Evropě, v rámci aktuálního rakousko-českého tour se poprvé představí i u nás na horách. Jejich písně jsou jako otevřená rána, kde noiserockové maso obaluje vyhřezávající mathcore kosti, frenetické bicí jsou přísné a přesné, kytara trýzněna s vervou a basa, ta bublá jako tvoje krev. Kruť se jako Elvis, jednou to skončí, apokalyptický rock´n´roll. Přímé záběry jdou na vše přímo a bez vytáček, systém je zkurvenej, ale punk mrtvý není.

Mějte se fajn a správně a třeba se stavte nebo o tom aspoň řekněte svým lidem, bude to stát za to!     KubaO.


Související články

Nikki Louder - Alain, I'm sorry

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek