Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

GAS MASK PRINT je novou podznačkou Gas Mask Records

GAS MASK PRINT je novou podznačkou Gas Mask Records

netisková zpráva

autor: Gasmask | 23. 10. 2011, 19:17:23 | návštěv: 550 | reakcí: 0

GAS MASK PRINT je novou podznačkou Gas Mask Records a záměr je zcela prostý a shrnutelný do jedné jediné věty - připrava grafických podkladů. Jsme teprve na startovní čáře a náš záběr i nabídka jsou tím pádem omezeny. Co můžeme nabídnout?

Základem je grafická příprava pro tisk letáků, prospektů, obalů pro MC, CD, LP, EP....DVD. Můžeme též zajistit i jejich tisk a dopravu.
Další zcela zajímavou nabídkou může být příprava podkladů a tvorba návrhů pro trika, nášivky a placky, stejně jako v předchozím bodě, můžeme zajistit kvalitní sítotisk nebo výrobu placek.

Třetí bod zahrnuje grafické návrhy a tvorbu bannerů, designu webstránek, s tím samozřejmě vyvstává i možnost profesionální výstavby webstránek.
Kontaktovat nás můžete na e-mail: gasmaskprint@email.cz.

www.maskcontrol.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek