Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

PODNIKOVÝ VEČÍREK l´inphantile Collective

PODNIKOVÝ VEČÍREK l´inphantile Collective

tisková zpráva

autor: l´inphantile Collective | 25. 10. 2011, 08:46:34 | návštěv: 819 | reakcí: 0

28.10. Praha/Modrá Vopice
ZDARMA
aneb dobrovolný příspěvek bude věnován
na alkohol a cigarety pro vystupující kapely

Oplzlý, potem a voňavkami zapáchající obtloustlý šéf s prořídlými vlasy a úchylným pohledem, ohmatává pod stolem rozkrok mladičké sekretářky, které končí zkušební období už příští týden.

Ví, že nesmí ucuknout, závisí na tom její budoucnost ve firmě, výše platu i vánočních odměn. Připomíná si slova svých služebně starších kolegyň, které se mezitím věnují nejdůležitějším zákazníkům a sponzorům firmy, kteří dorazili na podnikový večírek. Cítí, že se jí do očí derou slzy. On to ví, líbí se mu, že se takto kvůli němu ponižuje. Ve chvilce jí však ztvrdnou rysy, pořád se usmívá, teď už ale jinak. Z tácu plného tygřích krevet chňapne hbitě po stříbrné vidličce s vyrytým logem firmy a vší silou ji zabodává do krku toho tlustého prasete. V okamžiku ji hlavou prolétne jediná myšlenka. Tuhle práci už asi nedostanu !

Klid ! Takhle to na našem podnikovém večírku vypadat nebude.

Za A) nemáme sekretářky
Za B) nedáváme vánoční odměny
Za C) nemáme stříbrné vidličky (máme zlaté)

Můžete se však těšit na italské hřebce RABID DOGS , kteří holdují energetické směsi grindu, hard coru a punku a kteří dorazí do naší země poprvé. I když, není to tak úplně přesné. Kapelu tvoří i pohrobci dnes už mrtvých Bestial Devastation, kteří zde již měli tu čest, v Praze to bylo před lety s kanadskými Putrescence.

Tlumočníkem pro tento večer bude baskytarista italsko-českého původu, Adriano, jinak člen pražských PSYCHOTIC DESPAIR, kteří jsou momentálně v takové koncertní kondici, že i jinak znuděným starcům (myšleno nad 30 let) vstávájí chlupy v nevyholených a nemytých podpaždích !

Mezi studiem a zkušebnou pendlující DIPHTERIA chystá druhou desku, která by se snad do konce roku měla objevit i venku. Nové songy by měly zaznít i během jejich setu. Bacha, kluci jsou hodně hákliví na přídomek metalcore. A co hrají ? No..ne, neřeknu to, tak prej metal !

CLYTOR vydávají své debutní CD a jsou takřka nadrženi vám jeho obsah zahrát i naživo. Poznávacím znamením kapely jsou dva sóloví zpěváci, ale bacha ! Žádnej Kain a Ábel, oba jsou Kainové !

Mluví se o nich, jako o novém objevu grindové scény, jejich promo sklízí úspěchy všudemožně a přitom je ještě nikdy nikdo nikde neviděl naživo. O kom je řeč ? BOWEL FUCK !

Firemní večírek začne už od 19:00 a vstupné je tentokrát zdarma. Když už má být v roce 2012 konec Světa, tak co bychom se všemi těmi penězmi dělali. Za dobrovolný příspěvek se na Vás ale samozřejmě zlobit nebudeme.

start: 19:00
cena: ZDARMA

web: www.neonarcis.com
info: neonarcis@seznam.cz
www.myspace.com/rabiddogsgrind
www.bandzone.cz/psychoticdespair
www.bandzone.cz/diphteria
www.bandzone.cz/clytor
www.bandzone.cz/bowelfuck

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek