Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

tentokrát přijíždí vlakem WHITMAN (v sobotu na Sklo)

tentokrát přijíždí vlakem WHITMAN (v sobotu na Sklo)

tisková zpráva

autor: keftesparty | 27. 10. 2011, 13:24:05 | návštěv: 578 | reakcí: 0

Je to paradoxní: v době, kdy České Dráhy odkrývají svoji shnilou tvář naplno a snaží se zběsilými „logickými" akcemi naplnit vlaky na trase Praha - Ostrava, a tím vyprázdnit všechny ostatní, se k nám furt vydávají nějací borci na turné vlakem. Po UNURovi a Cars&Trains (toho nakonec sestřelily železnice polské, takže si radši pronajal auto) tentokrát budem na hlaváku v Brně čekat na chlápka z Los Angeles, který si říká WHITMAN.

Bude to nejakustičtější koncert, jaký letos Keftes Party dělá, a plynule tak bude tvořit přechod mezi další akcí v Prosinci, kdy to zas trochu ztvrdne (Freude, klid).

Whitman prožil spoustu času v nejrůznějších nápravných zařízeních v USA a na svůj věk vydal neskutečné množství nahrávek. Jeho muzika je ale hodně klidná a smutná jak realita na českém železničním trhu. Ostatně, posuďte sami:

Spolu s Whitmanam zahraje na Skleněné louce Andrea Rottin, kterého snad brněnskému publiku není třeba představovat, zvlášť, pokud jste chodili liskat do Sudu nebo chodíte liskat na půdu Skleněnky:

29-10-11 | Skleněná louka | Místogalerie
Whitman (USA)
Andrea Rottin (Brno)
start: 20:00
vstupné: 60,-Kč

děkujeme za přízeň!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek