Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Na Piper records vychází vinylová verze Opus Vulgaris táborských Céček

Na Piper records vychází vinylová verze Opus Vulgaris táborských Céček

netisková zpráva

autor: Piper Records | 27. 10. 2011, 18:06:31 | návštěv: 831 | reakcí: 0

V říjnu vyjde na Piperrecords vinylová verze třetího alba skupiny C - Opus Vulgaris, což je pro nás velká událost. Kapela si vydobyla renomé koncerty u nás i v zahraničí a je asi nejznámějším představitelem post-rockové vlny u nás. Jedná se o pestrobarevnou hudbu, postavenou na delay kytaře. Skladby jsou až na výjimku instrumentální. Pro srovnání lze uvést třeba Maserati nebo Explosions in the Sky, ale to je jen vodítko pro neznalé. Céčka jsou každopádně originál made in Czech republic

Vinyl vyjde v 100 ks edici, takže pokud máte někdo pocit, že by jste si ho chtěli předobjednat, napište na info@piperrecords.cz .

V uvedených obchodech by se měl objevit asi v polovině října. Na přelomu října a listopadu budou Céčka koncertovat, takže i tam bude LP k dostání.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek