Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Céčka přijedou pokřtít nové vinylové album do Brna

Céčka přijedou pokřtít nové vinylové album do Brna

tisková zpráva

autor: Adam | 31. 10. 2011, 13:53:15 | návštěv: 665 | reakcí: 0

informace 6dBs.org presents:

C + Pilots (A)

Mju:z - Muzejka, Brno - 3. 11. 2011

Cena: 110 - předprodej - Indies, Brno/ 150 Na místě

Koncert, který nabízí směs math-rocku, post-rocku a dance punku. Kdo má rád punkové bicí a barevné kytary nebo trochu vazeb si přijde na své. C jsou stálicí české alternativy, mají projetou i Evropu křížem krážem. Pilots jsou dravci z Rakouska, jejichž sláva pomalu stoupá!

C

http://myspace.com/cprofil​e
deska zadarmo ke stažení: http://www.election-record​s.com/C.html
video: http://www.youtube.com/wat​ch?v=JjKjpQmM-ps&feature=p​layer_embedded

C jsou kapelou, kterou neodmítnete. Milí kluci, kteří se dokáží na koncertě rozdat. Do Brna přijedou pokřtít svoje nové album na vinylu. Podle recenzí deska nesmírně/vesmírně šlape. C posouvá dál. Propracovanější kompozice, hrátky s melodií a rytmy bubnů v pozadí. Patrik ještě neodložil svoje Gibson SG, kterým se posluchačům umí vrýt doprostřed mozku a řezat vám jednu hemisféru od druhé. Pepe stále umí směřovat tóny basy přesně do temene vaší hlavy. C neztratili nic ze své syrovosti nebo energie, přidali dynamiku a umí si hrát s posluchači lépe, než kdy dřív.

Pro ty, kteří věří Slavíkům, Žebříkům a dalším cenám, tak C jsou nominováni na cenu Anděl!

Pilots (A)

http://www.wearepilotsyoua​renot.com/
http://www.youtube.com/wea​repilotsyouarenot

Foals, The Smith nebo Bloc Party - tyhle tři jména se míchají v dobře namíchaném koktejlu muziky Pilots. Důkaz o tom, že Rakušani nejsou studení čumáci. Pilots mají tah na branku, drive a dokážou být velmi taneční. Profesionálně odvedená show, kontakt s publikem a bezprostřednost je to, co Pilots odlišuje od chladných virtuózů, kteří většinou z germánských zemí jezdí. Pilots vás na koncertě pobaví a po něm se spolu s vámi opijí u baru. Na jejich bandcampu si můžete poslechnout remixy jejich songů. To jen tak pro představu, kdybyste byli zvědaví, jakým směrem se bude odvíjet afterparty v jejich podání.Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek