Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Multi-instrumentalista z Leedsu JUFFAGE (UK) vystoupí ve Finalu

Multi-instrumentalista z Leedsu JUFFAGE (UK) vystoupí ve Finalu

tisková zpráva

autor: Michal M. | 3. 11. 2011, 09:03:04 | návštěv: 697 | reakcí: 0

JUFFAGE (UK) / noAR+IS+ / HC Tramp

10. listopadu 2011
Praha, Klub Final
od 18.00, za 150 kaček

Jeff T. Smith je důkazem toho, že skvělou hudbu, která obsahuje zpěv, kytaru, basu, klávesy, synťáky a bicí,  může naživo produkovat i jeden jedinej člověk. Navíc si nemusí podklady připravovat doma, protože všechno nahraje a následně i použije přímo na místě.

Jeff aka JUFFAGE je multi-instrumentalista z Leedsu, kterej nějakej čas strávil v nejlepších studiích v Chicagu (mimojiné i v Electrical Audio u Steva Albiniho). Při svých vystoupeních využívá loopery a smyčkuje všechny nástroje a přenáší tak svý vícevrstvý nahrávky i na podium. Máš tak možnost sledovat  vytváření podkladů a samplů, který budou následně i použitý. Všechno na férofku.

6. června 2011 vydal na labelu Function Records, na kterym vyadávají např. i MaybeSheWill, nebo Shield Your Eyes, nový album Semicircle, ke kterýmu jede turné, jehož součástí bude i vystoupení 10. listopadu v Praze, kde mu support budou dělat noAR+IS+ a HC Tramp.

Na tohle video se podívej, pokud nechceš obětovat 8 minut svýho života, pusť si to třeba jen od 3. do 5. minuty: http://youtu.be/YJ-BdAOepPo

...a přijď, budeme se těšit!

Víc informací uzříš zde: http://sakraphon.cz/juffagevpraze

za sakraphon Michal M.

Související články

Ivo Vrba - HC tramp
noAR+IS+ - Perplex B

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek