Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

JUFFAGE, SHIELD YOUR EYES (UK) A DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE 11. 11. 2011 v Boru

JUFFAGE, SHIELD YOUR EYES (UK) A DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE 11. 11. 2011 v Boru

tisková zpráva

autor: ABBA | 6. 11. 2011, 17:04:54 | návštěv: 580 | reakcí: 0

V pátek s magickým datem 11. 11. 2011 vás zve do Bora ABBA na koncert těchto tří kapel:

JUFFAGE
http://juffage.com/

multi-instrumentalista vlastním jménem Jeff T. Smith při svých vystoupeních přenáší na pódium vícevrstvé nahrávky novými způsoby. Využívá loopery, smyčkuje všechny nástroje. Omnichord, bicí, kytara, basa a různé efekty vytvářejí komplexní, překvapující songy, které mají rytmickou dravost Lightning Bolt a zároveň vnímavost pro popmusic. Jeho projev je hyperaktivní a technicky dokonalý, přitom působí zároveň magicky a křehce. Jeff strávil nějaký čas ve studiích v Chicagu (mj. Electrical Audio u Steva Albiniho). V létě 2008 naložil vše do kombi a vydal se na tour po USA, Velké Británii a Evropě. V září 2009 se přestěhoval do Leedsu v Anglii, kde absolvoval magisterský studijní program v oblasti hudebních technologií a počítačové hudby. V současnosti jede podzimní turné v rámci vydání svého nového alba "Semicircle".

SHIELD YOUR EYES
http://www.shieldyoureyes.com/

progresivní rocková kapela z Londýna, bicí, kytara, basa. Vydávají na vlastním labelu Sadam Hussein Records. Sledovat kytaristu Stefa Ketteringhama je dobrodružství, vynalezl zcela nový způsob hry: napůl finger-picking, napůl zběsile zkreslený slide. Charakteristická pro styl SYE je oscilace mezi hlasitým řevem a zvláštními melodiemi. Jazz, hard-core, rozhozené harmonie. Jejich hudba jako by kroužila nad vaší hlavou a čekala kdy se bude moct do vás zakousnout.

DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE
http://deceasedsquirrelonthephone.blogspot.com/

freak folkové duo kytara, bicí, hračky. Minimalistické songy o tom, že vesmír je toust, když jsi hvězda a o problematice počtu umělců na počet diváků. Speciální sádrová verze díky úrazu při pádu o catwc.

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek