Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové album ANTI-NOWHERE LEAGUE

Nové album ANTI-NOWHERE LEAGUE

tisková zpráva

autor: redakce | 25. 07. 2007, 13:29:01 | návštěv: 830 | reakcí: 0

Na Nowhere Records právě vyšlo nové album legendární anglické punk skupiny ANTI-NOWHERE LEAGUE. CD s názvem "The Road To Rampton" obsahuje celkem 16 nových energických skladeb, doplněných charismatickým zpěvem zpěváka Animala, jde určitě o jejich nejlepší nahrávkou od debutu "We are the league" (1982). Kapela nebyla příliš finančně omezena a měla čas si s nahrávkou vyhrát, vznikla tak velmi pestrá deska, na které se dají najít i vlivy dalších stylů jako je třeba hardrock a dokonce country! Nové hity jako "Unwanted" (s hostujícím ženským vokálem), "Never Drink Alone", "The End Of The Day" nebo "Mother... You're A Liar", ale i další mají na to aby rychle zlidověly.

V limitované edici je navíc bonusové DVD s videoklipem ke skladbě "Mother... You're A Liar". Můžeme se jen těšit na připravované podzimní turné v jehož rámci kapela zavítá i k nám.

Výhradním distributorem Nowhere Records pro Česko je Papagájův Hlasatel, kde seženete i další nahrávky Anti-Nowhere League.

linky :
www.antinowhereleague.com
www.phr.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek