Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Prosincový newsletter GAS MASK REKORDS

Prosincový newsletter GAS MASK REKORDS

netisková zpráva

autor: Marek Gasmask | 12. 12. 2011, 07:36:15 | návštěv: 491 | reakcí: 0

Je čas k prosincovému newsletteru...

i když nás od nového roku dělí ještě tři týdny, chtěl bych všem popřát hodně energie do roku nového a také poděkovat všem těm kteří nějakým způsobem podorují a podpořili  GAS MASK REKORDS. Vážím si vaší podpory a jsem velice rád, že mohu být v kontaktu s těma několika málo nadšencema pro spontánní a dravou hudbu.

HODNĚ HLUKU VŠEM.

Díky.

Marek Gasmask

GAS MASK REKORDS

LEBENDEN TOTEN - Near Dark + 2EP MC
- kazeta, by měla být k dostání během několika týdnů, řeší již jen technické věci. Špatná zpráva však je, že tiskárna, která měla tisknout obaly, zakázku nakonec odřekla z důvodu nevýdělečnosti zakázky, takže obaly nakonec budou v klasickém ofsetovém tisku - černá - bílá a nikoliv černá a stříbrná.

DROPEND - Demonstration 7"
- očekávám, že každým dnem bude zakázka zadána do lisovny. Vše je v rukou spolupracujícího francouzkého labelu.. snad koncem měsíce, ale buďme realističtí počátkem roku venku.

DISTRESS / FATUM - split 7"
- snad v lednu venku.

NOVINKY V DISTRIBUCI:

NAUSEA(LA)/UNHOLY GRAVE - No Emperor - split 7" (RESTOCK)

Split EP dvou grindcore veličin. Nausea (L.A), krutý nekompromisní grindcore, jednoduché old school riffy a klasický napalm death sound, tohle nemůže zklamat. Unholy Grave jdoucí ve svých šlépějích, věrně nahrávku za nahrávkou...některé desky jsou slabší, ale tahle nahrávka dává znát, že tahle japonská grindcore kapela má stále co říct!

DEATH FROM ABOVE - 4 trax E.P. 7"

Čtyř skladbový 7" vinyl brazilské d-beat kapely. Po demu a CD, první zásek na vinylu. tahle věc vyšla u norského labelu Bombs away records, v nákladu 300ks. U stejného labelu by měla být realizována nová nahrávka parádní US hardcore HELLKONTROLL, zamozřejmě totální hlukovej terror!

K DOSTÁNÍ BĚHEM PŘÍŠTÍHO TÝDNE:

BELLEVUE - 1980 -1983 Swiss Punk Discography LP

Další kousek do skládanky historie švýcarského punkrocku. Diskografie obsahuje dva 7" a některé dříve nevydané písně, nepublikované fotografie, texty a biografii.

P.R.O.B.L.E.M.S. nejprve vydávají několik 7"EP, s naprosto úžasnýma nahrávkama, který nenudí a především dokládají že hardcore a punkrock jsou stále rock 'n' roll a že se tahle muzika dá zahrát zatraceně dobře. Tím ale nemyslím pouze instrumentálně. Samozřejmě v kapele se pohybují veteráni Portlandské undergroundové scény (Poison Idea, Resist...), a je to zatraceně slyšet. Polemiku na téma punkový veteráni pro tento čas nechejte spát, protože tohle není ani trochu unavený a o protěžování veřejně známých osobností se ani mluvit nedá. Když se do hudby  P.R.O.B.L.E.M.S. zaposloucháte, zjistíte že šlape jako dobře seřízená motorka, ano dalo by se konstatovat že vliv Motorhead má dlouhé prsty, ale ve skutečnosti bych se více obrátil k jižanskému rocku, ze kterého stejně celá podstata Motorheadovského rock'n'rollu vychází. Skloubíme-li tohle s raným US hardcore  a garážovým punkrockem dostaneme zatraceně dobrou chytlavou muziku, která zní odvážně, neustále se žene vpřed a graduje.

Tohle je první album, obsahující 10 skladeb, včetně songu "Fascist Dictator" který v originále hrála pro mě neznámá kapela The CORTINAS. Vinyl vyšel ve spolupráci Berlínského labelu STATIC SHOCK (Static Age), který se specializuje především na post punk a starý US hardcore punk věci a DOOMTOWN SOUND, což je nová značka Kellyho Halliburtona, basáka P.R.O.B.L.E.M.S. a multiinstrumentalisty v jedný osobě....

Skvělá nahrávka, která potěší nejen Poison Idea a Motorhead fans...

_____________

Stále očekáváme balíky z US a Japonska, s avízovanýma nahrávkama v minulém newsletteru, ale poděkujme české republice za tak svělé celní zákony a byrokratické průtahy - zjednodušeně řečeno - balíky jsou zadrženy a prochází celním řízením.

www.maskcontrol.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek