Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Antifa Kemp

Antifa Kemp

tisková zpráva

autor: redakce | 15. 08. 2007, 12:33:40 | návštěv: 1048 | reakcí: 0

5. - 7. října, jižní Morava

AFA kemp 2007: Společný kemp, společný boj!

Tak jako každý rok si vás i letos dovolujeme pozvat na tradiční antifašistický kemp, který se bude konat první víkend měsíce října v oblasti Jižní Moravy. Aktivisty/ky i sympatizanty/ky antifašistického hnutí čeká nabitý program zaměřený na všechny oblasti naší činnosti.

Seznámíte se tak se situací v jednotlivých regionech, poznáte možnosti, jak se aktivně zapojit do hnutí, jak vytvářet a rozvíjet lokální skupiny, jak začít něco dělat ve vašem městě či okolí proti náckům. Nebudou chybět praktické tipy a triky jako: výroba a distribuce propagačních materiálů, vzdělávání, bezpečnost, organizování demonstrací a akcí odporu. Zúčastníte se řady workshopů, přednášek a diskuzí. Novinkou bude speciální výcvikový program na utužení vaší fyzické kondice, který vám dodá potřebnou energii do další činnosti. I letos zde bude prostor pro zábavu, proto opět čekejte večerní antifa párty nebo kulturní program spojený s promítáním filmů a hudebních videoklipů.

Co mám tedy udělat, pokud se chci kempu zúčastnit?

Více na www.antifa.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek