Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Deathmetalové turné snů přivede do Uherského Hradiště Krisiun, Malevolent Creation a další

Deathmetalové turné snů přivede do Uherského Hradiště Krisiun, Malevolent Creation a další

tisková zpráva

autor: Obscure | 7. 01. 2012, 10:18:34 | návštěv: 641 | reakcí: 0

KRISUN (bra)

MALEVOLENT CREATION (usa)
VITAL REMAINS (usa)
HYPNOS (cz)
HEAVING EARTH (cz)

29. leden 2012, Uherské Hradiště - Klub Mír

První death metalové turné roku 2012 bude bezesporu svátkem pro všechny fanoušky smrtícího kovu. Po dlouhých šesti letech se do Uherského Hradiště vrací nekompromisní blasphemici KRISIUN z Brazílie, které tentokrát doplní legendární floridská smečka MALEVOLENT CREATION a další Američané v podobě kapely VITAL REMAINS. Death metalový balíček snů zkompletují čeští vyslanci v podobě kapel HYPNOS a HEAVING EARTH.

Vstupenky na tuto událost jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Více informací o koncertu nabízí webová stránka www.obscure.cz.

Na konci ledna se nad Uherským Hradištěm setmí. Naplánován je příjezd mocných kapel z amerického kontinentu v čele s bratry Kolesneovými, kteří pod vlajkou KRISIUN přijedou podpořit svou novinku „The Great Execution". Kapela, která za dvacet let své kariéry nikdy neuhnula ze svého stylu ani o píď, nabídne pořádnou porci narouhaného a poctivě nasypaného metalu. Brazilští čerti moc dobře vědí pravý význam slova „death metal" a tomu bude také odpovídat jejich živá show.

Floridští řezníci MALEVOLENT CREATION budou druhým headlinerem nedělního večera. Kultovní smečka, která se v devadesátých letech podílela na definici death metalu a zapsala se do historie tohoto žánru nesmrtelnými opusy jako „The Ten Commandments" a „Retribution", vystoupí v čele s vokalistou Brettem Hoffmannem, což naživo znamená právě návrat ke starým deskám.

Třetím americkým vyslancem budou jsou na tomto turné drtiči VITAL REMAINS v čele s Tonym Lazarem. Další z kultovních formací deathového žánru se vrací do Evropy po dlouhé době a skvěle doplní již zmíněnou dvojici svých krajanů a kolegů.

Neskutečně silný line-up doplní ještě tuzemská deathmetalová stálice HYPNOS, která navíc zahraje ve svém rodném městě a to navíc dlouhém roce a půl! Družina kolem Bruna Kovaříka představí průřez historií včetně stále aktuálního „Halfway to Hell".

Koncertní večer pak odstartuje peklem nasáklá horda jménem HEAVING EARTH, která přijede do Hradiště stylově nadiktovat blasphemický death metal amerického střihu.

Vzhledem k sestavě by se tento koncert dal nazvat také jako „sčítání deathmetalistů". Takže pozor! 29. ledna 2012 v Uherském Hradišti v klubu Mír se ukáže, kolik nás v Česku ještě je!

Související odkazy:
www.mir.uh.cz

www.obscure.cz

www.myspace.com/krisiun666

www.myspace.com/vitalremains

www.myspace.com/malevolentcreatio

bandzone.cz/hypnos

bandzone.cz/heavingearth


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek