Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

První dlouhohrající deska VLOŽTE KOČKU na světě!

První dlouhohrající deska VLOŽTE KOČKU na světě!

tisková zpráva

autor: Landmine alert | 22. 02. 2012, 20:30:14 | návštěv: 901 | reakcí: 0

Pražská experimentálně mainstreamová čtveřice Vložte kočku vydává po třech "extended plays" první dlouhohrající celek. LP TáTa shrnuje čtyřletou existenci kapely v celé její stylové šíři, aniž by ztratilo smysl jako celistvý tvar. Mnohostěn z bubnů, krabiček, el. violónu J. Konvalinky, kytar, pián a rapů.

Řeka rytmů od pramene z nitra země až po konec moře, věčnost. Klid, neklid, klid. Teplo a skála, duše a domov, les, přístav. Klid, neklid, mír. Toto je TáTa, toto jsou Vložte Kočku.

TáTa spatří světlo světa 8. března 2012, v den žen a v předvečer 83. narozenin paní Elen Kaplanové. Experimentální prostor Roxy/NoD dostojí svému jménu. Dvě místnosti, čtyři projektory a pět pódií vytyčí prostor. Úplněk určí čas.

Vložte kočku podpoří At Eye Level, souputníci na poli poctivě akustické elektroniky, v nové, syntetičtější sestavě, několik DJs a grapoví experimentátoři Mutanti hledaj východisko.

K dostání budou kočičí flash disky s novým albem, starším EP Toxoplasmosis, doposud nezveřejněným klipem k nejpostrockovější sladbě kapely, Godspeed you, který vznikal za spolupráce se serverem bondage.cz, a s velmi kvalitním záznamem pozdně podzimního koncertu ze střechy sousedící s bývalým obchodním domem Máj na pražské Národní třídě.


LMA Live Session 29/10/2011

skladba DD - http://www.youtube.com/watch?v=lUjKirFMZtk

skladba Kroky - http://www.youtube.com/watch?v=3JYeX2BeDIQ

Mediálním partnerem akce je rádio StreetCulture, se kterým můžete soutěžit o volné vstupy na akci.

Další informace budete průběžně nacházet na profilech kapely, stránkách partnerských borců přes vizualizace Lunchmeat a na webu mateřského labelu kapely, přísných a důsledných Landmine Alert.

Profily kapely:
http://facebook.com/vloztekocku http://bandzone.cz/vloztekocku

FB event:
https://www.facebook.com/events/183536175088623/

Label/promo:
http://landminealert.org
http://facebook.com/landminealert

Visual: http://lunchmeat.cz

Mediální partner: http://streetculture.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek