Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Neklid týdne! 27. 2. v galerii Divus: Schwarzprior, Lightning Glove + VJ Aka47, Střešovická kramle

Neklid týdne! 27. 2. v galerii Divus: Schwarzprior, Lightning Glove + VJ Aka47, Střešovická kramle

netisková zpráva

autor: KLaNGundKRaCH | 25. 02. 2012, 08:27:45 | návštěv: 625 | reakcí: 0

Připojujeme se k pozvání A2 na akce Týdne neklidu!, který se blíží:

27.2. 21.00 / Praha, Galerie Divus - koncert
Ádvojka podporuje a aktivně se zapojuje do týdne neklidu reagujícího na chystané reformy, který bude v následujícím týdnu probíhat na univerzitách formou přednášek, koncertů a demonstrací. Hned zkraje protestního týdne společně s ProAltem pořádáme koncert v pražské Galerii Divus, kde od devíti večer zahraje ostravská kapela Schwarzprior, skupina Lightning Glove (společně s VJkou AKA47) a Střešovická kramle (feat. Daniel Vček, Guma Guar). Další akcí bude středeční debata v NTK, o níž budeme informovat. Přijďte se setkat s redaktory A2 a zároveň podpořit svobodné vzdělávání!
http://www.facebook.com/events/378051205539093


nenechte si taky ujít středeční večer ze série A2+
29.2. 20.00 / Praha, Final Club

Ronin (IT), * (CZ)

U příležitosti vydání pátého letošního čísla A2, věnovaného reformě vysokého školství, vystoupí italská skupina Ronin (v jejíž sestavě najdeme například Bruna Dorellu, člena sludge-metalových OvO) se svým soundtrackem k imaginárním westernům. Úvod večera bude patřit temnému drone ambientu domácí ­- manželské - dvojice *, která poprvé na živo předvede, jaké temné věci mohou vzniknout, když se dva mladí lidé mají rádi.

http://www.advojka.cz/a2

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek