Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Hluboká Orba news únor 2012

Hluboká Orba news únor 2012

netisková zpráva

autor: FF | 25. 02. 2012, 11:59:49 | návštěv: 581 | reakcí: 0

Hluboká Orba news únor 2012

1) 9.3./10.3. - RUIDOSA INMUNDICIA 2x na Moravě + rozhovor
2) Druhý díl kompilace „Spalte Brno na prach" v přípravě
3) SEE YOU INHELL live
4) DEMOKHRATIA (Alžírsko) 17. 4. v Brně
5) Nová Hluboká Orba - recenze, překlady

1) 9.3./10.3. - RUIDOSA INMUNDICIA 2x na Moravě + rozhovor

Vídeňsko-chilská hardcore úderka se po delší době opět objeví v našich končinách, přečtěte si rozhovor na www.czechcore.cz a dovalte na koncerty!

* pátek 9. 3. Jihlava - Ježek/Ponorka: „Pět let RAPSÖD + křest split singlu RAPSÖD/STOLEN LIVES" (+ SEE YOU IN HELL, RAPSÖD, STOLEN LIVES, PRŮMYSLOVÁ SMRT)

* sobota 10. 3. Brno - Yacht: „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci" (+ SEE YOU IN HELL, TELEFON, VOCATIO INTERNA, PRÜGELKNABE, TOMORROWS HELL, ZKAŽENÁ MYSL)

K brněnskému koncertu ještě toto:
- 18:00 společná vegetariánská/veganská večeře - přijď včas a dones vlastní bezmasé jídlo!
- 18:30 „Vrazi na Yachtu" - pokec s přáteli z Rožnova pod Radhoštěm, kteří mají už víc jak deset let na svědomí fungování místního punkového fleku Vrah (www.vrah.cz). Co obnáší provozovat takovéto nekomerční punkové místo? Kde všude se dá brát inspirace a motivace? Proč není Vrah v každém městě? 
- 19:30 Koncert!
- Přines text(y)! Dones na papíře text(y) kapel(y), které považuješ za inspirativní pro druhé a nalep na zeď. Punk/hardcore je na jednom z prvních míst určitě a hlavně i o sdělení - fantazii se meze nekladou a my si představujeme, že na Yachtu vznikne během koncertu celá zeď polepená přinesenými texty.
- Do 20:00 vstup za 150 Kč, pak už za víc!
- Na místě nekuřácký sál, spousta dister a jídlo od Food Not Bombs Brno (www.foodnotbombs.cz). Otevřeno i dlouho po půlnoci, okolo které chceme zhruba skončit.

2) Druhý díl kompilace „Spalte Brno na prach" v přípravě
V létě 2009 vyšlo kompilační LP hardcore/punkových kapel z Brna o okolí nazvané „Spalte Brno na prach". Momentálně se začíná pracovat na jeho pokračování, nejspíš pod jiným názvem, ale v obdobném formátu (vinylová LP deska, obsáhlý booklet, 12 kapel, vydání v kooperaci zúčastněných kapel a DIY labelů). Zúčastnit by se měli 6MAS, BOY, BOMBATÖLCSÉR, FESTA DESPERATO, MAD PIGS, MORSA, RISPOSTA, SEE YOU IN HELL, SUMO, THE INTRUDERSS, TUMMO, V DOBĚ MORU. Půjde-li vše podle plánu, vyjde deska na konci roku 2012. Pokud provozuješ label a chceš se podílet na vydání, ozvi se na mail orba(a)seznam.cz pro bližší informace.

3) SEE YOU IN HELL live
16. 3. Napajedla - Bar Malina (+ ROXOR, MAD PIGS, TOMORROWS HELL)
17. 3. Vsetín  - Jatka (+ ROXOR, MAD PIGS, TOMORROWS HELL a výstava "Land Of The Rising Punk"!)
20. 4. Dačice - Na rybárně
21. 4. Tábor - Orion
19. 6. Brno - Vegalité (+ MUNDO MUERTO)
info: www.seeyouinhell.cz

4) DEMOKHRATIA (Alžírsko) 17. 4. v Brně

United crusties present:
úterý 17. 4. Brno - Vegalité (Slovákova 10)
DEMOKHRATIA (Alžírsko) - africký hardcore nálet na Brno! Totálně energická smršť v duchu DEMON SYSTEM 13/CODE13 s hodne polit. texty, kapela, která v zemi svého původu hraje v podstatě v ilegalitě a nyní je na svém druhém evropském turné (www.myspace.com/demokhratia
PRŮMYSLOVÁ SMRT - grinding fastcore nakládačka z Jihlavy (www.prumyslovasmrt.cz)
SUMO - raw punková jízda Moravský Krumlov/Brno (www.bandzone.cz/sumo

5) Nová Hluboká Orba - recenze, překlady
Velmi pomalým tempem se rozjíždějí práce na 29. čísle fanzinu Hluboká Orba, které vyjde někdy ve 2. polovině letošního roku, pokud chceš poslat na recenze desku, kazetu, CD (pouze hardcore/punk a pouze DIY prosím), tak se brzy ozvi. Stejně tak pokud můžeš pomoct s překladem textu z angličtiny. Díky!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek