Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

C z e c h   B e s t   V i n y l   D i s k   2 0 1 1

C z e c h B e s t V i n y l D i s k 2 0 1 1

tisková zpráva

autor: Vinyl Disk Musick | 27. 02. 2012, 10:17:03 | návštěv: 578 | reakcí: 0

Popáté přicházíme s tradiční, každoroční anketou o nejlepší vinyl české kapely. Od minulého ročníku se zcela zachovala osvědčená struktura hlasování, kterou pro oživení naleznete níže. Pro připomenutí, znovu se jedná o konkrétní, adresné hlasování jednotlivců, kteří se v české vinylové scéně reálně pohybují a skutečně jí podporují (tedy od vydavatelů, členů kapel a organizátorů koncertů až po neméně důležitou součást - příznivce nebo chcete-li fanoušky). Pro usnadnění orientace jsme zpracovali přehled veškerých vydaných vinylů českých autorů za rok 2011 bez ohledu na žánr a je nyní jen na Vás, komu udělíte svých 5 „povinných" hlasů v anketě o velký vinyl (LP/mini LP) a 3 „libovolné" o malou desku (SP/EP). Seznamy a instrukce jsou k dispozici níže a jako e-mail budou zaslány všem zainteresovaným, jejichž mailové adresy se nachází v našem adresáři. Všechny hlasy, které obdržíme od 29. 1. 2012 do 29. 2. 2012 budou sečteny a vyhodnoceny a jméno každého hlasujícího uveřejněno pod celkovými výsledky ankety, které budou uveřejněny na Vinyl Disk Musick. Své hlasy se svým jménem či přezdívkou zasílejte mailem, sms zprávou či jednoduše zatelefonujte. Předem děkujeme za Vaši účast a zájem. Berry & Vinyl Disk Musick

Instrukce a podmínky hlasování:

1) Hlasování se může zúčastnit každý kdo alespoň trochu sleduje českou vinylovou scénu.

2) Hlasuje se dvakrát, o velký vinyl (LP/mini LP - 12") - 5 hlasů, a o malou desku (SP/EP - 7" & 10" & 12") - 3 hlasy. Obojí s ohledem na pořadí - 1. místo = nejvyšší počet bodů, atd. sestupně. Podmínkou je řádné a kompletní vyplnění pěti hlasů v případě LP, u SP/EP je hlasování zcela libovolné, uvést lze však max. 3 hlasy.Jinými slovy, každý hlasující musí vyplnit pořadí pěti LP/mini LP, zatímco hlasování pro maximálně tři SP/EP je nepovinné.

3) Nelze hlasovat pro vlastní kapelu (členové či manažeři kapel) a vlastní vydání (vydavatelé).

4) Přehledy veškerých námi evidovaných gramodesek tuzemských autorů vydaných v roce 2011 jsou k dispozici níže.

5) Hlasujte mailem na vinyl[at]madmusick[dot]cz >>> [at] = @, [dot] = ., sms zprávou či telefonem na číslo 737 567 746.

6) Nenechávejte hlasování na poslední chvíli - udělejte to teď hned. Let's start today!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek