Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Legendární hardcoreová kapela MUCKY PUP (US) v Brně

Legendární hardcoreová kapela MUCKY PUP (US) v Brně

tisková zpráva

autor: Fléda | 27. 02. 2012, 15:13:17 | návštěv: 789 | reakcí: 0

MUCKY PUP
OLDSKULLS
1.03.2012, Fléda, Brno

VSTUP: 350,- / na místě 400,-START: 20:00

Mucky Pup hrají společně už více než čtvrt století, ale definici punkerů ze staré školy rozhodně nesplňují. Zatímco spousta kapel založených v 80. letech spíše zpomaluje, s Mucky Pup je to přesně naopak. „Před časem jsem se bavil s jedním kamarádem o našem novém e-shopu, připravovaném turné atd. a on zavtipkoval, jestli jsem se v nedávné době nedíval na svůj řidičák (čímž chtěl taktně upozornit na to, že už mi je 44). Oba jsme se tomu tehdy zasmáli, ale později jsem nad tím přemýšlel a trošku mi to vadilo. Pro mě osobě, Mucky Pup teprve startují," vypraví Chris Milnes, zpěvák Mucky Pup, „a já osobně rozhodně neplánuji v dohledné době skončit."

Mucky Pup mají zkrátka energie na rozdávání, a to jsme ještě ani nezmínili jejich novou restauraci The Mucky Pup, kterou otevřeli tento měsíc ve svém domovském městě New Jersey. „Po 25 letech dělaní hudby jsme si dali novou výzvu - postavit tradiční hot dogové bistro," vysvětluje Chris, „jako celoživotní milovníci hot dogů jsme si tak konečně nadělili vlastní restauraci." A pak že psa v nejlepších letech novým kouskům nenaučíš. 


OLDSKULLS (overcover) - brněnské trio zasloužilých vysloužilých veteránů, kteří si kdysi prošli kapelami jako Insania, Skimmed, Zeměžluč, S.R.K., The Loudest Silence, Never Heard a kdoví čím ještě... 
Zjistili, že všechno už bylo řečený - a tak pro radost sobě i ostatním zoldskullsovatěli HC/punk/thrash oldschool klasiku. Jejich špinavé verze známých fláků si s nimi s gustem zazpívají hosté z Insanie, 
Pangramu a My Dead Cat. 

Rozhovor s Mucky Pup 
http://www.rock.cz/clanek/5010-mucky-pu

vstupenky jsou k dostání v těchto předprodejích:
Indies, Poštovská 2 
Dům pánů z Lipé - Student agency 
Hostel Fléda recepce

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek