Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Na Sedmičce benefiční koncert pro zvířata

Na Sedmičce benefiční koncert pro zvířata

tisková zpráva

autor: Conspiracy | 1. 03. 2012, 09:02:22 | návštěv: 582 | reakcí: 0

K HC/punkové subkultuře neodmyslitelně patří určitý etický a ideologický přesah. To, co její interprety odlišuje od většiny více či méně plytkého mainstreamu, je právě snaha nejen o sdělení angažovaných myšlenek v textech svých skladeb, ale i o vyvíjení aktivity určitým konstruktivním směrem.

Hudebníci ze souborů, působících na domácí HC/punkové scéně, které mají k těmto postojům blízko, se rozhodli uspořádat v pátek 2. března na strahovské Sedmičce benefiční koncert na podporu organizací, propagujících vegetariánský/veganský životní styl, a hájících práva těch, kteří se sami bránit nemohou - zvířat. Ať už se jedná o OHZ a jejich boj proti utrpení hospodářských i tzv. "kožešinových" zvířat, nepřehlédnutelnou oslavu veg. životního stylu Veggie Parade, či silnou propagační a osvětovou činnost Otevři Oči, všechny tyto organizace (a nejen ty) si zaslouží pozornost a podporu.

Návštěvníci budou moci v rámci koncertu shlédnout vystoupení čtyř kapel. Budou jimi pražští TALES OF ERROR se svým rychlým melodickým HC ve stylu Kill Your Idols či H2O, čerstvá pražská straight edge formace DAYDREAM, drtící old-school hardcore a la Inside Out nebo Outspoken, dále zbrusu nové děčínsko-pražské seskupení THE GOLEM TRUST, inspirující se alternativnějším pojetím současné tvrdé muziky (Thrice, Sights & Sounds, Isis, Tool), a večer zakončující mostecká squadra BURNING STEPS, míchající vlivy melodického punk-rocku, hardcore, i dalších hudebních stylů (připomenou např. Propagandhi, None More Black, A Wilhelm Scream atd.) . Můžete se rozhodně těšit na čtyři energická vystoupení poměrně neokoukaných hudebních těles, která mají jak hudebně, tak textově co říci.

Cena vstupného bude činit 190,- Kč, přičemž 100 korun z každé zakoupené vstupenky poputuje rovnou zmiňovaným organizacím, stejně jako veškerý další výdělek po zaplacení nutných nákladů. Proč nespojit příjemné s užitečným, neužít si koncert čtyř kapel a zároveň tím finančně i morálně podpořit celou akci a přispět na pomoc těm, kteří ji zoufale potřebují ?

Klub bude pro veřejnost otevřen od 18:45 a končit se bude ve 22 hodin, tedy ideální timing pro páteční večer - doražte a přiveďte i pár kamarádů. Možnost pomoci alespoň částečně ušetřit třeba jen jedno jediné zvíře děsivého strádání, a pocit vědomí, že jste udělali něco prospěšného, by mohly pro Vás být dostatečnou motivací.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek