Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

BRUTAL ASSAULT Tour 2012 s britskou legendární kapelou NAPALM DEATH (uk)

BRUTAL ASSAULT Tour 2012 s britskou legendární kapelou NAPALM DEATH (uk)

tisková zpráva

autor: Obscure | 5. 03. 2012, 11:08:38 | návštěv: 586 | reakcí: 0

Obscure promotion uvádí:

„BRUTAL ASSAULT Tour 2012"
v čele s britskou legendární kapelou: NAPALM DEATH (uk)

Jako support vystoupí:
HYPNOS (cze)
BRUTALLY DECEASED (cze)

Česko-slovenské turné NAPALM DEATH hlásí své další pokračování! Po minulých veleúspěšných misích přijíždí britská legenda NAPALM DEATH opět do Česko-Slovenska, aby potěšila tisíce svých věrných fanoušků.

Turné s přízviskem „Brutal Assault Tour 2012" se uskuteční v termínu 19. - 25. března 2012 a postupně protne města Jablonec, Cheb, Pardubice, Ostrava, Slavonice, Trenčín a Košice. NAPALM DEATH budou na těchto koncertech propagovat své nové album „Utilitarian".

Jako support se na celém „Brutal Assault Tour 2012" představí dvě přední české formace v podobě kapel HYPNOS a BRUTALLY DECEASED + další lokální kapely.

Málokterá kapela se může i po čtvrt století fungování pochlubit podobně neutuchající invencí a zápalem pro hudbu jako právě NAPALM DEATH. Od památného debutu „Scum" z roku 1987 již obdarovali NAPALM DEATH své fanoušky celou řadou alb a přesto je každá jejich připravovaná deska očekávána s velkým napětím. Dalším zářezem do bohaté diskografie kapely bude zbrusu nové album s názvem „Utilitarian ".

NAPALM DEATH se na koncertech představí v klasické sestavě: Mark „Barney" Greenway - vokál, Shane Embury - basa, Mitch Harris - kytara, Danny Herrera - bicí.

Všechna dosavadní turné NAPALM DEATH spojovala, kromě skvělých koncertů a nadšeného publika, jedna věc, a tou je velmi přátelská cena vstupenek. Ani tentokrát nenastane výjimka a vstupenky tak seženete v předprodeji za 270,- Kč a na místě pak za 290,- Kč. Předprodej byl již zahájen v síti Ticketportal a v průběhu krátké doby budou vstupenky také v dalších prodejních místech ve vašem městě. Pro bližší informace ohledně „Brutal Assault Tour 2012" sledujte pozorně webové stránky www.obscure.cz.

Bližší informace také na e-mailu karlik@obscure.cz nebo na tel. čísle 774 220 183.

Kompletní rozpis „Brutal Assault Tour 2012" včetně dalších lokálních předkapel:

19. března - Jablonec - Eurocentrum (+ OPITZ)

20. března - Cheb - KC Svoboda (+ ONANIZER)

21. března - Pardubice - Žluťák (+ GRIDE)

22. března - Ostrava - Garage (+ PIGSTY)

23. března - Slavonice - KD Slavonice (+ BUT, MARCH OF THE HORDES)

24. března - Trenčín - Piano (+ ČAD, SYSTEMIC DAMAGE)

25. března - Košice - Collosseum (+ ČAD)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek