Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

WORLDHOOD -  NEVER MAKE (2011) / ALWAYS RUIN (2012)

WORLDHOOD - NEVER MAKE (2011) / ALWAYS RUIN (2012)

netisková zpráva

autor: Kejmy | 8. 03. 2012, 12:10:20 | návštěv: 643 | reakcí: 0

WORLDHOOD -  NEVER MAKE (2011) / ALWAYS RUIN (2012)

Dead Drop USB / MC  / MP3 download

Ahoj. Říkáme si  WORLDHOOD, jsme z Prahy a někteří z nás hráli nebo hrají v Thalidomide, Hissing Fauna, Goro, V.A.P., 4 Word Letter, P.S. a dalších kapelách.  V lednu 2011 jsme vydali první dvě písničky, pod názvem you NEVER get a second chance to MAKE the first impression EP (zkráceně NEVER MAKE), na kterou teď, o rok později, navazujeme pěti dalšími skladbami pod názvem you ALWAYS get a second chance to RUIN the first impression EP (dále jen ALWAYS RUIN).

Nahrávku, stejně tak jako naše první EP, se chystáme zveřejnit zdarma ke stažení, ale nebude to tak jednoduché.

Od 9.2.12 budou obě EP ke stažení z dead drop USB, tzv. mrtvé schránky, ve ulici Malá Štupartská v Praze (koordináty viz. http://bit.ly/wxLsBW). Dead drop USB jsou datové schránky, které nabízejí možnost offline P2P sdílení dat jakéhokoli typu. Jinými slovy, je to flash USB, který trčí ze zdi a vy jsi z něj můžete stáhnout, či na něj nahrát, cokoli. Více informací ohledně dead drop usb najde na deaddrop.com, nebo zde http://bit.ly/ciBPMV. Takže pokud chcete, můžete se projít a obě naše nahrávky si stáhnout.

Druhý způsob jak se k nahrávce dostat bude najít si jí na kazetě. Nastupující generace možná už málem nevědí, co zkratka MC znamená, ale my na muzice na kazetách vyrostli a nedáme na ně dopustit. Rozhodli jsme se tedy ty staré, ohrané a vytahané kazety, které se z běžného hudebního media staly spíše pracholapy na poličkách, oživit a poslat do světa. Recyklace. Tímto týdnem počínaje budete moci v pražských (a nejspíše i jiných) klubech, kavárnách a jiných veřejných prostorech, občas narazit na staré kazety s novým obalem, na kterých budou na jedné straně nahraná obě naše EP (celkem 25 minut). Zbytek kazet necháváme záměrně nepřehnaný. Na druhých stranách se tak bude vyskytovat pestrá paleta toho „nejlepšího", co jsme měli my, naše sestry, naši rodiče nebo naši kamarádi nahrané na kazetách. Beach Boys, Vangelis, Springsteen, Nedvědi, Offspring, Metallica, Kryl,  Maxipes Fík, Zeměžluč, Ozzy, Nirvana, co hrdlo ráčí. Kazety s sebou budeme taky vozit na koncerty, takže pokud budete mít zájem, budete si moct vybrat, s jakou přílohou nás chcete.

Digitální stažené celého EP bude potom možné ode dneška za dva týdny na všech našich webových profilech (odkazy viz dole), kde si zatím můžete stáhnout remasterovanou verzi NEVER MAKE EP a poslechnout dvě ukázky z ALWAYS RUIN EP.

Živě nás můžete v nejbližší době vidět:

17.3 - Praha - Klubovna + V.A.P., 4 Word Letter

23.3. - Liberec - Azyl + Daleko (Benefit na infoshop Salé)

13.4 - Praha - 007 + V.A.P., Daleko, Němá Barikáda (Benefit na akce 1.Máje)

7.5 - Praha - Na Půl Cesty + In-Sane (slo)+ Kung Fu Girlz

17.5 - Praha - Cross + Day Glo Abortions (can) + Astpai (at) + BrainDead (ger)

http://worldhood.bandcamp.com

http://www.soundcloud.com/worldhood

http://worldhood.bandzone.cz

http://www.facebook.com/worldhoodoftheworld

Související články

Thalidomide - st

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek