Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

RENTOKILL + THALIDOMIDE CZ MiniTour

RENTOKILL + THALIDOMIDE CZ MiniTour

tisková zpráva

autor: redakce | 20. 09. 2007, 17:43:46 | návštěv: 877 | reakcí: 0

RENTOKILL + THALIDOMIDE CZ MiniTour 27-29.9

RENTOKILL, jedna z nejlepších kapel které může rakouská hardcore/punk(rock) scéna nabídnout zavítá již poněkolikáté do ČR. Na pažbě další zářez, v podobě již druhého fenomenálního LP ANTICHORUS, tentokráte vydaném na italském Rude Records (ve společnosti zvučných jmen jako 7 SECONDS, KILL YOUR IDOLS, AFI nebo FLOGGING MOLLY) přenesl RENTOKILL daleko za hranice místní vídeňské scény kde před více než 7 lety začínali. Ovšem i přes to, že RENTOKILL svůj charakteristický zvuk a neuvěřitelné nasazení již drahnou chvíli rozvážejí po všech možných koutech Evropy, neztratili přitom nic ze své původní ostrosti a i nová deska se nese ve velmi naléhavém a nekompromisním stylu. Nebrat si servítky, je jedno ze základních pravidel. Všechno špatné v dohledu neunikne hloubavému zkoumání a kritice ve výborně napsaných anglických textech (na kapelu z primárně německy mluvíc země opravdu klobouk dolů), které se nezastaví ani před střelbou do vlastních řad. Kvalitní a rozmanitá hudba je tedy doplněna i texty, které nejsou pouze nutností, jež v živém provedení nejen pobaví ale doufejme, že také nadchnou a něčím obohatí..

Po úspěšném minitour s THALIDOMIDE v lednu 2007 mělo publikum v ČR možnost vidět RENTOKILL také v červnu na pražském koncertě STRIKE ANYWHERE a v červenci na festivalu Mighty Sounds. Tentokráte se kapela chystá zakončit plánované v podstatě 3 měsíční tour po střední a západní evropě koncerty v ČR v termínech 27-29.9.

Vyjma zmiňovaných STRIKE ANYWHERE sdíleli RENTOKILL pódium s velmi úctyhodným počtem velmi zajímavých kapel, kupř. GOOD RIDDANCE, KILL YOUR IDOLS, PAINT IT BLACK, ZEBRAHEAD, AGAINST ME!, WATERDOWN, REDLIGHTSFLASH, ANTI-MANIAX, TERRORGRUPPE, SOMMERSET, FABULOUS DISASTER, I AGAINST I nebo THE LOVED ONES.

Celou část turné RENTOKILL po ČR bude kapelu doprovázet místní úderka THALIDOMIDE (rekrutující se z osy Praha / Benešov / Přerov), jež v současné době připravuje své druhé LP a může se vyjma téměř patnáctiletého fungování také pochlubit několika úspěchy včetně předskakování kapelám jako DEAD KENNEDYS, CONFLICT, LA FRACTION nebo ANTI-MANIAX.

27.9 – Praha – Klub 007 – RENTOKILL (AT), THALIDOMIDE (CZ)
28.9 – Milevsko – Squat Bar – RENTOKILL (AT), THALIDOMIDE (CZ), P.N.S (CZ).
29.9 – Uničov – Na 4ce – RENTOKILL (AT), THALIDOMIDE (CZ), PUNKHART (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ)

Na pražské štaci bude k dispozici vyjma klasického merche kapel ještě také stánky FNB a GNWP. Přejeme příjemné „Shoping for crew“

www.myspace.com/dknproductions
www.rentokill.com
www.myspace.com/rentokill
www.thalidomide.cz
www.myspace.com/thalidomidecz
www.ruderecorz.com
www.klub007strahov.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek