Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

LUISE POP z vídeňského labelu Siluh Rec. a Dirty Picnic v brněnském Boru

LUISE POP z vídeňského labelu Siluh Rec. a Dirty Picnic v brněnském Boru

tisková zpráva

autor: ABBA | 2. 04. 2012, 19:23:21 | návštěv: 727 | reakcí: 1

LUISE POP (A)

čtyřčlenná kapela z vídeňského nezávislého labelu Siluh Records. Vera, Lisa, Erin a Martin, to je třikrát zpěv plus syntezátor, kytara, basa a bicí. Pop / surf noir / elektronický post punk, znějící jako kdyby se The Drums, Le Tigre, Patti Smith a New Order setkali při skládání hudebního doprovodu pro film My Little Pony. Genderové texty a izolativní poezie, něco jako když Grace Kelly v koženkových rajtkách jede na koni podél silnice, na které právě Jamese Dean havaruje v plastovém barbie autě.

http://www.luisepop.com/

http://www.siluh.com/

DIRTY PICNIC

nově tříčlenná kapela, nové nástrojové složení tři syntezátory, kytara a automat. Premiéra nového setu. Hudba nových Dirty Picnic zní, jako když stojíte v Tokiu na letišti, kolem vás projde postava z mahó šódžo a líže zmrzlinu přes krystal. Zastaví se, strčí před vás kornout a řekne: HRAJ MOU HRU. Odpovíte: NEŘÍKEJ a líznete si zmrzliny přes krystal.

http://bandzone.cz/dirtypicnic

♥ zve ABBA

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
abba
5. 04. 2012, 11:12:20
v pátek vystoupí ještě LES ARTIFOUS z Francie:

čtyřčlenná skupina z Nancy. Hudba + performance, street projekty a fyzické divadlo. Vystupují v klubech a na ulicích po celé Evropě... Florent a jeho nezapomenutelné : "Ecole de Merde".

http://artifous.over-blog.fr/
http://www.wat.tv/video/artifous-k4z7_2gnzl_.html

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek