Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové tituly od Election Records

Nové tituly od Election Records

tisková zpráva

autor: Election | 2. 04. 2012, 19:29:48 | návštěv: 823 | reakcí: 0

Wild Tides - Hearts on Fire [ limited CD EP + digital download ]

Divoký přílivy hrajou sakra krátký, zásadní a upocený písničky o tom odzbrojujícím pocitu, kterej můžete zažít jedině v noci na opuštěný pláži, když skrz černý brejle nezůčastněně pozorujete, jak vám pěna příbojovejch vln omývá zlatý špičky kovbojskejch bot.

Srdce v plamenech od Divokejch přílivů je taková skromná sbírka krátkejch celkem dost osobních písniček o lásce, ztacenejch kamarádech a ježdění vlakem, která začala vznikat za dob, kdy Wild Tides byly ještě jen jednočlenná "kapela". I přesto, že se jedná o pětipísničkový album, je to žánrově docela různorodej pastiš všemožnejch odrůd rock'n'rollu od žvýkačkovýho popu přes garážovej surf rock až po krkolomný post-punkový výlevy.

Nahrávací proces se táhnul několik víkendů jednou řadovou garáží v Hořicích, obývákem s výhledem na Hradčany a zkušebnou nad rybářským svazem kousek za Jindřichovým Hradcem během minulého roku. Hotový celek nakonec prošel remasterem v Amákových Golden Digital Studios. Obal vytvrořil Václav Havlíček.

Hearts on Fire vyšlo 1. 2. 2012 samonákladem na CD za podpory Election Records a nyní i jako free download na http://www.election-records.com

Info o koncertech na http://bandzone.cz/wildtides

Poslechnout můžete také zde :
http://wildtides.bandcamp.com

Milano - Neřvi na mě [ LP + digital download ]

Po 9-ti letech vyšla druhá deska kopřivnických Milano. Kapela vznikla v roce 2002 a sešli se v ní bývalí spoluhráči z kapely Civil & Military Club. V roce 2003 vydala stejnojmenný debut a pak se asi na 3 roky odmlčela v důsledku pobytu některých členů v zahraničí. V roce 2006 byla činnost obnovena a po několika personálních změnách na postu bubeníka se sestava ustálila v podobě Ondraghutan - kytara a zpěv, Vlad - basa a taky trochu zpěv a Bugata - bubny.

Milano hraje tvrdě a rychle, jejich hudba však nepostrádá melodii a náladotvorné prvky typické pro psychedelické kapely 60. a 70. let. Pro jejich hudbu je charakteristická přímočarost a rafinovaně pravdivé texty. K této příležitosti bude odehráno několik koncertů, na nichž bude deska k dostání.Nahrávka vyšla 29.2.2012 na klasické 12" černé vinylové desce na Piper Records a nyní i jako free download na http://www.election-records.com Info o koncertech na www.piperrecords.cz Poslechnout můžete také zde :
http://milanocz.bandcamp.com
http://bandzone.cz/milano?fls=0&flp=2


Milano cover.jpg


Související články

Milano - s/t

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek