Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Hypsta-vikings Moffarammes (SWE) za týden v Muzejce

Hypsta-vikings Moffarammes (SWE) za týden v Muzejce

tisková zpráva

autor: 6dbs | 11. 04. 2012, 19:06:53 | návštěv: 638 | reakcí: 0

6dbs.org si odpočívají od seriálu Enfilade, který připravují ve spolupráci s clubem Fléda a v prostoru Muzejky, či mju:z chystají show tří kapel. Show, která nechá vzpomenout na zlaté devadesátky, v čele se Sonic Youth.

00001101 + Sex Jams (A) + Moffarammes (SWE)
19.4.2012
Mju:z, Brno
Vstupné: 105,- - předprodej indies / registrace na fans@6dbs.org / 150,- na místě.

00001101
bandzone.cz/00001101

Noisové binární uskupení otevře večer svým 15min dlouhým setem improvizace. Utýrané kytary v moci kytaristů z Proffesor Leopard nebo Sex Jams jen málokdy zpívají melodie. Atmosférický start.

Sex Jams (A)
sexjams.bandcamp.com

Rakouská kapela balancuje na hraně pop a noise. Dunivé jednoduché bubny, melodické ale vazbící kytary i naléhavý ženský zpěv nechávají občas vzpomenout na Sonic Youth. Kapela ale není revivalem rozšmajdaných conversek z 90. let - snaží se muziku tlačit dál. Sex Jams umí být ambientní stejně jako taneční a chytlaví.

Moffarammes (SWE)
moffarammes.bandcamp.com

Hypsta-vikings, jak jim přezdíváme, umí i ve dvou vytvořit komplexní hlasitý zvuk. Dua je plný klub. Brno Aires milují od té doby, co zde jako Affordable Hybrid odehráli legendární policií přerušený koncert. Koncerty Moffarammes charakterizuje řízný sound, smysl pro humor, divoká show a perfektní vlasy kytaristy Samuela. Po talentované dvojici je hlad a evropské turné se začalo rodit hned po skončení předešlého. Nové písně se od garážového punku posunuly k popovějšímu a dospělejšímu soundu.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek