Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

AUXES (USA/D) a dokument Punk in Africa (a další)

AUXES (USA/D) a dokument Punk in Africa (a další)

tisková zpráva

autor: Silver Rocket | 12. 04. 2012, 08:08:00 | návštěv: 3343 | reakcí: 0

AUXES (USA/D)

DEMOKHRATIA (Alžírsko)

noAR+IS+ (CZ)

+ promítání dokumentu „Punk in Africa"


19. dubna 2012

Praha - klub Final, start 17.30!!!

Čtyři pohledy na jednu věc - přesně tohle nás napadlo, když se nakonec dala dohromady pozoruhodná sestava tohohle večera. Každá položka čtvrtečního koncertu svým způsobem reprezentuje „punk", přičemž se ani náznakem nesnažíme tvrdit, že kterákoliv z nich má jedinou a absolutní pravdu.

Takže podle abecedy: Auxes jsou kapelou neúnavnýho matadora Davea Laneyho (Milemarker, Challenger), kterej pro nás představuje naprosto ryzí přístup k muzice a k věcem kolem ní. Tahle tvrdě pracující, skromná a nekompromisní kapela si nás získala už dávno. Po debutu „Sunshine" (2008) na Lovitt Records, kde Auxes předvedli celou řadu hudebních poloh, se kapela na posledních dvou deskách „Ichkannnichtmehr" (2010) a letošní „More! More! More!" vrátila k syrově zahranýmu punk rocku a šlape jí to úplně parádně.

Demokhratia je HC/punk kapela z Alžírska a skvělej rozhovor o tom, co znamená hrát sypačku ve stylu DS 13, Minor Threat nebo Lärm v tomhle koutě světa si můžete přečíst třeba tady: http://www.czechcore.cz/redakce/Rozhovor-s-DEMOKHRATIA-P78752.html

noAR+IS+ je zástupce domácí scény: původně syrovej noise one-man pičus projekt se rozrostl do podoby regulérní kapely a s tím přišla i částečná změna zvuku. Ano, i tohle je pro nás punk jak blázen!!!Celej večer začne už v 17.30 promítáním unikátního dokumentu „Punk In Africa". Jste vítáni!

Auxes: www.auxes.com

Demokhratia: http://www.myspace.com/demokhratia

noAR+IS+: http://sakraphon.cz/noartist/

Související články

Auxes - Sunshine
Auxes - Ichkannnichtmehr

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek