Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Dan Sartain (Johnny Cash a Johnny Thunders v jedné osobě) je zpátky, vystoupí v Praze i v Brně

Dan Sartain (Johnny Cash a Johnny Thunders v jedné osobě) je zpátky, vystoupí v Praze i v Brně

tisková zpráva

autor: kyeo | 12. 04. 2012, 19:12:48 | návštěv: 772 | reakcí: 0

Americký charismatický hudebník Dan Sartain, Johnny Cash a Johnny Thunders v jedné osobě, se po téměř čtyřech letech vrací v pondělí 16. dubna na strahovskou Sedmičku a jako bonus přidává koncert v Brně o den později - 17. dubna zahraje v klubu Boro. S doprovodnou kapelou představí novou desku Too Though to Live (One Little Indian), ale očekávat se dá především skvělá rokenrolová párty s ozvěnami punku, rockabilly, garáže i blues. Pamětníci nezaváhají, ostatní mají jedinečnou příležitost objevit novou srdcovku.


V praze předskočí kopřivnická parta Milano, která vydala po devíti letech na labelu Piper Records svou druhou desku Neřvi na mě (download možný na webu www.election-records.com). Milano hrají tvrdě a rychle, jejich hudba nepostrádá melodii a nálady typické pro psychedelii 60. a 70. let, přímočarost a rafinovaně pravdivé texty. Brněnskému publiku se představí Wild Tides, jež „hrajou sakra krátký, zásadní a upocený písničky o tom odzbrojujícím pocitu, kterej můžete zažít jedině v noci na opuštěný pláži, když skrz černý brejle nezúčastněně pozorujete, jak vám pěna příbojovejch vln omývá zlatý špičky kovbojskejch bot." Jejich debutové EP Hearts on Fire vyšlo v prosinci u Election Records.

Dan Sartain (usa)
pondělí 16.4. @ 007, Praha + Milano
úterý 17.4. @ Boro, Brno + Wild Tides

http://myspace.com/dansartain

http://milanocz.bandcamp.com

http://wildtides.bandcamp.com

http://kyeo.net

http://klub007strahov.cz

http://boro-klub.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek