Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Thrash punk ohlodanej na kost: Nihil Baxter (de) na Sedmičce (s Bonusem a Palahniuk)

Thrash punk ohlodanej na kost: Nihil Baxter (de) na Sedmičce (s Bonusem a Palahniuk)

tisková zpráva

autor: starttoday.cz | 12. 04. 2012, 20:09:01 | návštěv: 711 | reakcí: 0

Nihil Baxter (de), Palahniuk (cz), Bonus (cz)

Klub 007 Strahov / 14.04.2012 / 100 CZK / start 19:00

NIHIL BAXTER jsou kapela, který k zahrání 18 songů stačí necelejch třináct minut. Žádný sraní, žádný zbytečnosti. Thrash punk ohlodanej až na kost. Jasnej odkaz na thrashový osmdesátky, ze kterýho se navíc nevytratil nadhled a neustálý narážky na všechny a na všechno. Vegetariáni, který to do vás naperou víc, než by zvlád leckerej řezník.

BONUS, aneb spousta altereg, spousta hudebních projektů. Když na nějakym počinu najdeš jeho jméno, můžes si bejt jistej, že držíš v ruce kvalitu. Každá kapela, ve který sem Bourka zastih, měla v sobě to, čemu bys asi řek drive. Sólově vydal dvě EP a dvě plnohodnotný desky. Čtyřikrát jsem si řikal, jak to kurva ten kluk dělá. Překonat sama sebe a zachovat si ksicht. Nedávno vydanou deskou Náměstí míru opět dokazuje, že na nějaký vytáčky nemá čas.

PALAHNIUK jsou trošku osobní slabost. Placku Idioglosních Kolosů mám stále někde doma, celou pokreslenou sprostýma pohlavnostma. Přerod na současnej Palahniuk jsem uvítal víc než radostně. Od prvního setkání rozsekanej, energie rozlitá po celym sále, ani strop nezůstane suchej. 4 vegetariáni. 4 nekuřáci. Ale padesát jehel do tvejch uší.

Info:

Respektujte prosím, že se jedná o nekuřácký koncert. Na koncertě bude možné v případě zájmu ochutnat něco málo z vegan pokrmů. Koncert bude začínat přesně v 19:00, přijďte tedy prosím v

as. Vstup do klubu bude umožněn v 18:30.

Facebook event události:

http://www.facebook.com/events/179135545510751/

Odkazy:

http://nihilbaxter.blogspot.com/

http://bonus.temnysily.cz

http://www.bandzone.cz/palahniuk

www.starttoday.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek