Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Těžký kladiva HAMMERS (US) v Dejvický Klubovně s Hluchcrew

Těžký kladiva HAMMERS (US) v Dejvický Klubovně s Hluchcrew

netisková zpráva

autor: ju | 13. 06. 2012, 10:29:54 | návštěv: 640 | reakcí: 2

HAMMERS (UK hc jizda)
DĚTI DEŠTĚ (praha destrukce hluk)
OR (emoheavy hluch crew)

Některý vlaštovky se vracej s železnou pravidelností, ani je nemusíš vyhlížet. A na jiný čekáš rok, dva a myslíš, že je všem dnům konec, protože jim v cestě stojej takový překážky jako absence bubeníka nebo jeho odchody z kapely v momentě, když už maj sbaleno na dlouhou cestu. Stejně tak to bylo s Hammers. Proto nic nepředčilo naše nadšení, jako možnost po dvou letech se s nima zase shledat.

První setkání s nima bylo krásný a intenzivní: bezstarostný pomaturitní léto, poslední koncerty v Jelení. A do toho právě Hammers, pojmenovaný podle jedný skladby od Holy Mountain (svatá hora? cože? na to přece slyší každej poctivej blasfemik) a těžký jak kladiva. Nomen omen? Říkám jo. Dokud nezjistíš, že ten kdo mlátí tvojí hlavou o zeď, jsi ty sama. Jako když čtyřrukej Ganéša, v každý dlani kudlu, v neskutečný rychlosti a údernosti tančí mezi vejcema. Na pažbě maj pár zářezů v podobě nejen velkejch desek, ale i splitu s Dolcim. Hammers jsou ideální volba pro všechny, kterejm se začnou potit dlaně, když se místnost rozechvěje hlasitou, rychlou a nekompromisní palbou; jsou pro všechny, který slyšej na jména jako Ressurectionists, Planks nebo Battle of Wolf 359. Navíc, tyhle kluci dělaj věci přesně tak, jak to máme rádi. Obaly svejch desek si  sítotisknou v koupelně a nějaký diy povědomí jim není cizí. Těsíme se na ně jak malí a máme fakt radost, že je můžem přijmout pod svý perutě v oblíbený Klubovně.

Před nima pak propotěj trika hluchařský OR a vedle nich - to hlavně - jedni z praotců neandrtálskýho noiserocku v Praze - DĚTI DEŠTĚ. Naše cesty se protínaj jako polňačky v japonský zahradě. Žádný jednou a dost, ale nekonečný opakující se střetnutí. Tohle je logický vyústění. Porazit strom - bolí. Satan blonďák? Hell jes !

Na předletní rouhačku s Hammers, Dětma Deště a Or se dostavte 17.6. 2012 do Dejvický Klubovny.

Za hluch Džu

Hammers: http://hammers.bandcamp.com/

Děti deště: http://www.youtube.com/watch?v=7w4JVmRIVpE&feature=related

or: http://ornoise.wordpress.com/

Související články

D2ti de3t2 - Love And Piss
Or - Demo (2009)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
ju
14. 06. 2012, 18:21:19
platí. na webu klubovny to je vzdycky takovy hipizacky !

Kořen
13. 06. 2012, 21:23:48
Platí datum?
Na webu Klubovny nic není...

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek