Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Vesmírný koncert v Boru

Vesmírný koncert v Boru

tisková zpráva

autor: Keftes party | 19. 06. 2012, 08:07:52 | návštěv: 923 | reakcí: 0

Je to vesmír - planety, Jupiter a vlnění, které prostupuje všemi z nás jako bychom byli jen boží pšouk. Tenhle koncert jsme původně takhle neplánovali, jenže bůh míní a člověk mění.

Angličani The Oscillation vydali loni desku Veils. O ní jsme mohli něco psát, kdybychom je neviděli naživo. Zapomeňte na všecko, co vám vaše báby řekly o rokenrolu, zapomeňte všechna poselství, která jsme vyslali na pozlacených plaketách přidělaných k sondám. Zapomeňte, že existujete, protože byste to nemuseli přežít. The Oscillation jsou ruka boží, ale žádnej voser, jako ta Diegova. The Oscillation jsou zhmotnělé první gesto, díky kterému si člověk uvědomil, že může nechat cukry zkvasit. To gesto, kterým vás něco nutí znova se nadechnout. Nebudete to stíhat, nemáte šanci, nikdo ji nemá, ani Matka Tereza. Viděli jsme je v neděli 17. června na sedmičce a mohli byste tam vypustit chrápajícího mrože po operaci žlučníku a nikomu by to nepřišlo divné. Jak říká klasik, The Oscillation zní a hrajou přesně tak, jako bychom chtěli hrát všichni, a přitom to máme každý jinak. Není to psychedelie, není to rokenrol, není to metal, techno, elektro, jazz, opera. The Oscillation jsou čistá krása. Non plus ultra. Zabetonujou vás do své zvukové stěny jako Řekové svoji obranu a od počátku bude jasný, kdo nad hlavu zvedne pohár pro vítěze - a kdo mu k tomu pomůže ze zaplivaných tribun.

Planety letos vydaly první desku Peklo, peklo, ráj a sklízejí za ni povětšinou nechutně pozitivní reakce napříč kritickým spektrem, od Petra Jandy až po posledního penera na hlaváku v Brně. Přirovnávají je ke všemu možnému, někdy zcestně, jindy po právu. Přichází léto a síla lásky potřebuje nakopnout. Planety ví, jak na to.

A konečně Jupiter's Disco Cowboys, kapela, od které absolutně nevíme, co čekat. Podle videí na rouře fest spoko, podle jednání úplně spoko lidi, padnou tam jak hrnec na prdel, jsme si jistí, že se máme na co těšit.

Tenhle koncert bude procházka vesmírem, nezapomeňte si doma drogy a, fakt to napíšu, dobrou náladu. Jak jinak zakončit sezónu sběru třešní? Navíc, The Oscillation v Brně končí svoje turné, takže to bude mocné. Nekecám.

23.06.2012
The Oscillation (UK)
Planety
Jupiter's Disco Cowboys

Boro (Křenová 75), Brno
start: 20:00
vstupné: 130-200 Kč

www.keftesparty.cz

!!!!!!!!! BACHA SOUTĚŽ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud máte vesmírnou smůlu, můžete vyhrát v soutěži spojené s koncertem Oscillation v Brně. Odpovězte na otázku, jak se jmenuje nejvzdálenější stále funkční vesmírná sonda vyrobená lidmi. Odpovědi posílejte výhradne na keftespartybrno[zavinac]gmail[tecka]com.

První vylosovaný (za dozoru notáře) vyhraje dva volné vstupy na koncert, a druhý vylosovaný vyhraje desku Veils. Ostatní vyhrajou jindy.


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek