Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Firewater jsou zpátky! Na podzim představí v Praze novou desku

Firewater jsou zpátky! Na podzim představí v Praze novou desku

tisková zpráva

autor: kyeo | 20. 06. 2012, 21:52:01 | návštěv: 744 | reakcí: 0

Dva roky po posledním turné se Tod A, dříve frontman newyorských Cop Shoot Cop, chystá s kolektivem Firewater znovu na cesty. V rámci krátkého evropského turné navštíví v úterý 23. října také Prahu a novinku International Orange! představí v klubu Rock Café. Předprodej a informace o cenách lístků budou k dispozici brzy.

Tod A žije momentálně v Istanbulu, kde také následovník alba The Golden Hour (2008) vznikal. International Orange! produkoval Tod A a Tamir Muskat (Balkan Beat Box), oficiálně vychází 11. září a jedenáct písniček pokračuje v originálním mixu punku a východních stylů s vlivy Turecka, Řecka, Pákistánu, Ruska, ale také klasického punku, ska, klezmeru, world music nebo mamba a salsy. „Nic cizího nám není lidský!" Hudba je výrazně doplněna lyrikou a černým humorem textů, jak jsou fanoušci u Toda zvyklí.

Firewater vznikli v létě 1997 z prachu rockových Cop Shoot Cop a do letošního roku vydali šest studiových alb včetne desky coverů Songs We Should Have Written (2004). Todův touring band zahrnuje členy kapel Jesus Lizard, Soul Coughing, Elysian Fields, Gogol Bordello nebo Balkan Beat Box a jejich hudba se dá nejvýstižněji popsat jako „world punk".

http://www.facebook.com/firewatermusic
http://www.bloodshotrecords.com/artist/firewater

Firewater (usa)
23. 10. 2012 20:00
Rock Cafe, Praha

http://www.last.fm/event/3309738
http://www.facebook.com/events/218583111596183
http://www.songkick.com/concerts/13047838-firewater-at-rock-cafe
http://www.rockcafe.cz
http://www.kyeo.net

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek