Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Francouzi Aussitot Mort a Nine Eleven v červenci v Ostravě (vege grilovačka)

Francouzi Aussitot Mort a Nine Eleven v červenci v Ostravě (vege grilovačka)

netisková zpráva

autor: Black Eye Events | 21. 06. 2012, 22:54:36 | návštěv: 854 | reakcí: 0

Tak se nám to sešlo nejak dohromady a z hlediska lokální i evropské scény se máme na co těšit! Vůbec první koncert v Ostravě odehrajou francouzští veteráni AUSSITOT MORT, jejichž členy můžete znát z dnes už legendární kapely Amanda Woodward, kteří jsou považováni za pylíř evropského screama. Jako druhá hvězda večera se představí nám už známí NINE ELEVEN,kdo byl na jejich únorovém koncertě ví, že tahle kapela svou energií nenechá stát nikoho na místě. Tihle kluci maji za sebou už nespočetněkrát projetou Evropu, Kanadu i Asii a na svýczh tu rné si zahrali s kapelama jako Another Breath, Bane, A Wilhelm Scream, Caliban nebo Sworn Enemy. Dále se mužete těšti na kapelu ze staje Effervescnece records(Atlas Losing Grip, Mute, This Is A Standoff, Nine Eleven, Forus) se jmenem WAKE THE DEAD, už jméno tehle kapely napovídá co kluci budou hrát :)...z bristkých ostrovů zavítají THE RIVER CARD které jste mohli videt na společném tour s Unrestrained zazářit na Fluff Festu a pražské afterfluff matinee pteší fanoušky kapel jako Terror, Down To Nothing nebo Grave Maker a z lokální scény dojedou EMPTY HALL OF FAME rychlý energický hardcore inspirovaný kapelama jako Verse nebo Have Heart a orlovská úderná dvojice THE SIN OF LILITH a TUPAK AMARU ,která přes Fluff fest pokračuje na své skandinávské turné...


No a jelikož se nám sešlo (čistě náhodně) více kapel budem začínat ještě dříve než je zvykem...akce bude začíat okolo třetí hodiny odpolední promítání v prostorech Planu B (jaké filmy byste chtěly shlédnout prozatím nechám na Vás, ale jelikož se dnes okolo nás dějí věci, které se nikomu z nás nelíbí doporučujte filmy ,které si myslite, že n ekomu okolo Vás neco sdělí) a samozřejmě grill piknik venku !!! Každá muže přispět svým vege jídlem at se mame dobře všichni!!!!

Akce bude začínat cca v 14:00 grilovačkou/piknikem..takže doneste co domov da a budem se mít dobře:) samozřejmě bude probíhat second hand kde mužete donest věci ,ktere už se Vam nehodi a vytěžek pujde na Food Not Bombs...co se neprodá bude rozdaáno lidem bez domova :)AUSSITOT MORT(fr)
http://aussitotmort.bandcamp.com/

NINE ELEVEN(fr)
http://nineeleven.bandcamp.com/

THE RIVER CARD(uk)
http://therivercard.bandcamp.com/

THE SIN OF LILITH(cz,OrlováXOstravaXHavířov)
http://bandzone.cz/rylai

WAKE THE DEAD(fr)
http://wakethedeadhardcore.bandcamp.com/

EMPTY HALL OF FAME(cz, LibinaXPřerov)
http://bandzone.cz/emptyhalloffame

TUPAK AMARU(cz,Orlová)
http://bandzone.cz/tupakamaru

Plan B Hardcore Cafe Ostrava, 19/7/2012
vstup:70/100

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek