Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Green Valley – festival elektronické a rockové hudby

Green Valley – festival elektronické a rockové hudby

tisková zpráva

autor: Jana Vařejčková | 2. 07. 2012, 19:19:07 | návštěv: 752 | reakcí: 0

Tento rok se bude konat již čtvrtý ročník festivalu elektronické a živé hudby. Akce proběhne 21.7.2012, a to opět v Polné na Bradských lukách.


Letošní ročník je opět plný novinek. První z nich je začátek, který bude už ve 14:00 hodin. Dále došlo k rozšíření počtu zúčastněných kapel, kdy se můžete těšit na kapely Šatlava (pop-rock, Přibyslav), Pankix (indie-rock, Praha), Průmyslová smrt (violence-hardcore, Polná), Arciskačány (pop-rock, Jihlava), Jam4u (funk-jazz, Horažďovice), El'brkas (rock´n´roll-hard rock, Havlíčkův Brod) a Zero number one (triphop-indie, Jihlava). Tyto kapely nabízí opravdu široký výběr stylů- od fastcore, rock, hard rock až po funky-jazz. Na taneční scéně dochází ke změně na GV stage, kde se bude hrát vyloženě ve stylu techna. Zde zahrají: Mazut, Lee Meow aka Freeda, Ziida, Archee a Diagonal. Další stálicí je druhý stan, kdy polenská crew Keramzit bude hrát ve stylu DNB, tekna a ragge jungle. Další novinkou je třetí stage s názvem Protest stage, kde se představí skupina lidiček říkající si Dicso teror crew a zahraje ve stylu dubstep, dnb a disco.

Došlo také na rozšíření počtu barů. K dispozici budou tři bary a vega food. I letos je možnost parkingu a campingu. Doufáme, že nám vyjde počasí, a že si „festival" v přírodě všichni užijete!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek