Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

XADDAX (USA), LES HOMOSEXUELS, DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE VE STŘEDU 11. 7. 2012 V BRNĚNSKÉM BORO KLUBU

XADDAX (USA), LES HOMOSEXUELS, DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE VE STŘEDU 11. 7. 2012 V BRNĚNSKÉM BORO KLUBU

tisková zpráva

autor: ABBA | 9. 07. 2012, 11:09:40 | návštěv: 826 | reakcí: 0

Tři dvoučlenné projekty obsadí Boro před letní rekonstrukcí, po které bude nový bar tak dlouhý jako večírky v klubu. Chrissy a Nick (Xaddax) jsou manželé, Bubu a Tomáš (Deceased Squirrel On The Phone) jsou taky manželé, budoucnost Davida a Bro (Les Homosexuels) je zatím ve hvězdách. Hudební hvězdy z nich ovšem v Les Homosexuels určitě budou, Xaddax už hvězdy jsou a Deceased Squirrel On The Phone zpívají song "Vesmír je toast, když jsi hvězda".

Takže: na hvězdný letní večer do Bora zve ABBA.

XADDAX - brooklynské duo jsou Chrissy Rossettie (ex-My Name Is Rar-Rar, Iyaxia, The Hex) elektroakustická bicí souprava a Nick Sakes (ex-Dazzling Killmen, Colossamite, Sicbay) kytara. Chrissyina sestava bubnů vypadá na to, že ji sestrojil tým kosmických vědců. Pomocí přechodů, samplů a nohama ovládaných syntezátorů konstruuje matematické noise rytmy, znějící jako ze sci-fi filmu. Společně s Nickovými naléhavými riffy a zpěvem pokládají stavební kámen vlastního pojetí hardcoru, při kterém se můžete změnit v bytosti podobné chobotnicím.

http://www.facebook.com/xaddaxmusic

http://soundcloud.com/xaddax

http://www.skingraftrecords.com/

Xaddax jedou evropské tour k 25-minutovému LP COUNTERCLOCWORK (Skin graft records, 2012), které je považováno za jednu z nejvíc nekompromisních nahrávek současné americké hudby. V cz je můžete slyšet celkem šestkrát:

7. 7. Noise Party / České Budějovice

11. 7. Boro / Brno

12.7. Creepy Teepee Festival / Kutná Hora

21.7. Fluff Fest / Rokycany

22. 7. Final / Praha

23. 7 Análek / Litoměřice

LES HOMOSEXUELS - shoegaze/noise duo. Premiéra projektu Davida a Bro (dramaturg klubu Boro). Shoegaze se stonerovými a noise rockovými postupy: 1. song david basa/bro bicí 2. song david kytara/bro basa 3. song david kytara+bicí/bro basa 4. a 5. song david bicí/bro basa

Kdyby Bob Weston ze Shellac měl rád My Bloody Valentine, jeho remixy by zněly takhle!

http://soundcloud.com/leshomosexuels/girlfriends

DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE - lo-fi/minimalist duo. Songy o diamantovém hašiši, koberci padajícím ze schodiště dvacet hodin a lese, ve kterém není nic vidět. Dřevo tluče o dřevo, poslouchej dřevěné slunce. Mapping: THE RODINA

http://deceasedsquirrelonthephone.blogspot.cz/

http://deceasedsquirrelonthephone.bandcamp.com/

http://www.therodina.com/

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek