Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Přetlakovaná neo-gothic dance music LOW SEA (IE) v Boru

Přetlakovaná neo-gothic dance music LOW SEA (IE) v Boru

netisková zpráva

autor: | 6. 11. 2012, 09:40:35 | návštěv: 734 | reakcí: 0

10. listopad 2012 zve Astral Bubble Booking Agency na krásnou seanci:

LOW SEA (IE)
Billie (Vox, Synth, Guitar) a Bobby D (Synth, Guitar, Bass, Noise) prořezávají mlhu nad hladinou svou přetlakovanou post modern neo-gothic dance music s akcentem na krautrockovou motoriku. Kombinují mořskou nemocí nakažený shoe-gaze s nostalgickými melodiemi a zfuzzovaným dream-popem. Hvězda hozená na dno oceánu, tracky vynořující se z vln, medúza s tranzistorovým rádiem míří na horror-acid-party. Low Sea vydali vlastním nákladem album LAS OLAS, které zní jako dřevěné lodě plující do nelítostné bouře.

http://soundcloud.com/low-sea

http://pitchfork.com/reviews/tracks/11807-never-yours/

AVOXBLUE (US)
James Rossi, Jr. - ex člen spacegazeových The December Sound, říká, že dokáže vytvořit "elektrickou zeď zvuku". Pro jeho nový sólový projekt - nazvaný Avoxblue - jsou charakteristické experimentální beaty, ozvěny z jiného světa a hluboké dark textury, skrze které vytváří nadpozemskou atmosféru, spojující v sobě elektronické, synteticky hypnotické zvuky nové vlny s těžkým reverbem.

http://avoxblue.bandcamp.com/

DORCELSIUS (FRANCE, BERLIN)
nový taneční projekt Saphyho Vonga a jeho kamráda kikiilimikilii

http://soundcloud.com/dorcelsius

aneb kdo nestihl minulý týden LAFIDKI má ZNOVU možnost setkání s tímto umělce původem z Kambodži, který žije v Paříži a kromě sólové tvorby spolupracuje s dalšími hudebníky, např. s Imranem Khanem nebo Dustinem Wongem, podílí se na mnoha projektech, např. MONOSOURCIL, ABSYNTHAX, LEYLI, je pořadatelem experimentálních hlukových koncertů "GROLDEBOX" a hlavní postavou pařížského nezávislého labelu Steak au Zoo:

http:// www.steakauzoorecords.com/

http://steakauzoo.bandcamp.com/

start 20:00 entry: 100,-

další ABBA akce:
JEF BARBARA (CAN) + FEMMINIELLI (CAN) ► 6/12/12 ► Boro klub

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek