Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Druhý čtvrteční večírek za dobrovolné vstupné v brněnském Boru

Druhý čtvrteční večírek za dobrovolné vstupné v brněnském Boru

netisková zpráva

autor: bro | 12. 11. 2012, 23:27:15 | návštěv: 710 | reakcí: 0

Druhý čtvrteční večírek za dobrovolné vstupné přínáší další kapely místní i přespolní, heteresexuální, homoušky i kvaziluterány, výkvět scény ve scéně. A zcela jistě přijde i kouzelník.


safety first:
http://bandzone.cz/safetyfirst

instrumental/experimental/delay music

Filozofie Safety First spočívá v čerpání podstaty tónu z jeho nejhlubšího bodu a dokonale si pohrávat s termínem "Visual Acoustics", totiž že hudbu lze vnímat nejen slechovým ústrojím, ale zároveň pomocí rezonančních vln a napěťových sfér ji lze dokonale vztřebat do svého těla. Nehledejme v tom však nic složitého. Vše je ve své podstatě velice jednoduché. Tón následuje tón, úder střídá úder.


kochlea:
http://bandzone.cz/kochlea
instrumental/postman-rock
Kochlea je tvořena třemi závity: Ryba drums pianet-t; Kesha bass boss looper a Bobson sax delay. Vine se brněnskou hudební scénou vlastní tvorbou přes hranice žánrů od nu-jazzu po post-rock. Denně zkonzumuje tolik hudby, kolik sama zahraje. Kochlea je slyšet. 


les homosexuels:
http://soundcloud.com/leshomosexuels
instrumental/unmusic/no new no wave
V (prozatím) ryze instrumentálních skladbách Les Homosexuels se potkává shoegaze s prvky stoneru a minimalistického noise rocku. Kapela tím komunikuje především jedno: hudební gradace jsou vyčerpány, post-rock bídně hyne, stezka minimalisticky nekompromisních repetic nezná limit, snad proto vedou kroky kapely až za ni. Trpělivost posluchače? Nah. Uondávat a smýkat, nehledět přitom do stran. Co a proč na nás zírá z kontrapunktu metalického bordelu a popové líbivosti? Les Homosexuels jsou dva, ale necítí se sami.

* * *
Druhý čtvrteční večírek za dobrovolné
vstupné.
http://www.facebook.com/events/544763328870920

Srdečně, Borolololo

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek