Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Zapalte pochodně, přichází zlo! Okkultokrati v Café na půl cesty

Zapalte pochodně, přichází zlo! Okkultokrati v Café na půl cesty

netisková zpráva

autor: pe.klo | 24. 11. 2012, 20:06:28 | návštěv: 783 | reakcí: 1

Nezapomeň - Okkultokrati

25. 12. 2012, Café na půl cesty, 20:00

Zapalte pochodně, přichází zlo! I když tady už vám žádný světlo nepomůže... Z norskýho pekla přijíždějí jezdci apokalypsy a vězte, že tahle noc neskončí ani za třicet dní. Ale garantujeme vám, že to bude nejlepší noc vašeho života. Protože zkáza může být i sladká. Tak jako krev, kterou vypotíte společně s Okkultokrati. Džísky na holym těle, v žilách už jenom pot a jed - potřebujete ještě něco víc? Chceme tak moc, když zveme na kapelu, která dokázala  zbavit hardcore punk a metal všech zbytečností a póz a vymlátila z nich jenom to nejlepší? Okkultokrati jsou váš splněnej sen o zběsilý jízdě bez zbytečnýho tónu navíc.

Pokrevní bratři Okkultokrati nemůžou pocházet odjinud než z pekla, odjinud než z  Helly. Nezapomeň (v nové sestavě) budou tenhle večer víc než důstojnými souputníky. A pochodeň trash punku zahoří mohutným plamenem...

Kdo po tomhle nebude mít chuť vypálit kostel, nemá srdce!

http://okkultokrati.bandcamp.com/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
pe.klo
25. 11. 2012, 16:24:57
ahoj, je to samozrejme dneska a ne na vanoce.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek