Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Keftesácký závěr roku: Ravelin 7 a Děti deště

Keftesácký závěr roku: Ravelin 7 a Děti deště

netisková zpráva

autor: Keftes | 5. 12. 2012, 15:32:04 | návštěv: 715 | reakcí: 0

Poslední koncert Keftes Party v roce 2012 jsme my, slezští výpitci a jinak fajn společníci, pojali ve velkolepém stylu a chystáme de facto Mikulášskou party, akorát dva dny po Mikulášovi, aby mohl dotyčný zvrhlík přijít taky.

Nebudu snad moc patetický, když řeknu, že Ravelin 7 jsou pro mně nejspíš nejzásadnější česká kapela, která vzešla z tuzemské hardcore scény. R7 byli spolu s John Ball zcela zásadní pro moje další směřování jak životní, tak hudební. John Balon (odbočka: Jumper uměl svým kapelám dávat vždycky vtipné názvy... John Balon, ...s krémem!) už jsou nějakou dobu pryč, ale severočeši vytrvali. Jejich poslední deska 7 kroků po zamrzlé řece, kterou nahráli vpodstatě zase v kompletní sestavě ze startu (vrátil se Honza M) byla rozhodně událostí roku. Jestli nás archivy neklamou, tak Ravelin 7 hráli v Brně naposled v roce 2010 (Protestfest) a v klubu dokonce před dávnými pěti roky! Proto si myslím, že minout tenhle koncert může být pro některé docela fatální, a nemuseli by třeba R7 už vidět v Brně nikdy. Těším se jako malé děcko na svoji první autodráhu, kdo je v tom se mnou, ten tam bude.

No a když už jsme u toho Mikuláše, ten šéfuje druhé kapele, která na tomhle koncertě zahraje. Bugrr a Děti deště přivezou svůj noisový industriální chlív a určitě to nebude zrovna voňavá záležitost. Kdo celý rok zlobil, dostane po držce a bude za to rád.

Předem děkujem za přízeň, kterou jste nám v letošním roce věnovali! Palo&KP

Ravelin 7 + Děti deště
8/12/2012
Boro klub, Křenová 75, Brno

20:00 100,-
www.facebook.com/events/302314413207980

Související články

D2ti de3t2 - Love And Piss
Ravelin 7 - 7 kroků po zamrzlé řece
Ravelin7 - Světasál

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek