Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Hoax (usa) jsou jako kopanec do ksichtu

Hoax (usa) jsou jako kopanec do ksichtu

netisková zpráva

autor: xbananax | 16. 01. 2013, 08:50:40 | návštěv: 662 | reakcí: 0

Hoax jsou jako kopanec do ksichtu. A to doslova. Kapela z prostředí nové generace nasraných punks, jež se zformovala v posledních několika letech v New Yorku, je vyhlášená především svými ultradivokými koncerty, na kterých je poměrně snadné přijít k úrazu. Společně např. s Crazy Spirit, Perdition nebo Raw Nerves tak navazují na původní punkový přístup, který byl všechno možné, jen ne plný všeobjímající lásky. Muzika plná frustrace a vzteku jako únik z každodenní reality generovala přirozeným způsobem divoké prostředí, kde mnohdy neplatilo moc pravidel, ale zase se mohl přidat úplně každý fakan z ulice v čemž bylo a je to největší kouzlo. Když tady byli v létě Crazy Spirit, byla to prostě parta mladejch kluků, který cestovali Evropou v jedněch hadrech, těžkejch botách a bez spacáků, ale jak začli hrát, tak vás to úplně smetlo. Hoax jdou pak v mnoha ohledech ještě dál a jejich muzika je opravdu ultranasranej likvidační hard core/punk s maximálním nasazením. Změt zpětných vazeb je co chvíli rozprášena drtivým a soustředěným náporem ultratvrdých pasáží, při kterých dochází ke ztrátě kontroly.

To nejlepší, co nabízela bostonská scéna na počátku 80. let je tady pouze výchozím bodem k ještě větší zlobě a to už je fakt, co říct. Hoax si berou  trochu i z ranných Agnostic Front nebo Urban Waste, případně Void, ale od prvního dema jedou zcela neomylně svojí cestou. Občas mi to celé připomíná srážku SSD, pomalejších věcí od Siege a Das Oath s maximální dávkou nihilismu a fuck you přístupu. Intenzita téhle kapely jasně dokazje, že Hoax v klidu obstojí i bez současného hypu a rozmláceného čela, i když i na to s největší pravděpodobností dojde. Každopádně, jak se můžete přesvědčit na videích níže, stát se může cokoliv. Tak na to buďte připravený.

Hoax (usa) + Controlled Existence + Osawatomie
13. 2. 2013 19:30
Klub 007 Strahov, Praha

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek