Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Silver Rocket a benefit pro Holubník

Silver Rocket a benefit pro Holubník

tisková zpráva

autor: Silver Rocket | 1. 02. 2013, 17:45:08 | návštěv: 771 | reakcí: 0

SILVER ROCKET BENEFIT PRO HOLUBNÍK

ARAN EPOCHAL (1/4 Gnu)
LAPA (3/4 Gnu)
INAU (1/2 Kontroll)
+ překvapení před desátou...

7. února 2013
Praha - Klub 007 Strahov
vstup: 150 Kč, start 19.30

Sami dobře víte, jak je to tady s místama na hraní. Pár stabilních klubů a hospod chválabohu existuje, ale většina ostatních vydrží jen pár let, než přijdou zákazy, šikana, klacky pod nohy, finanční trable - a pak konec. Holubník byl (a doufejme že i bude) prostor, kterej si tohle všechno zažil, ale kterej NEKONČÍ. Starají se o něj totiž lidi, který se odmítají vzdát.

Původní Holubník byl v Kolíně a každej, kdo se tady nějak motá kolem muziky, tak ví, že na partu kolem Kontroll, Cocoon a vůbec na všechny z Holubníku byl vždycky spoleh. Holubník se stal klubem, azylem, domovem - vyberte si, co chcete. Jenomže nepřátelé ptáků se najdou všude a Holubové byli vypuzený. Nová kapitola s názvem Holubník se teď pomalu začíná psát v Kutný Hoře - jedná se o objekt bejvalýho pivovaru v Lorci. Aby novej Holubník neskončil po pár měsících, je třeba spolupracovat a vyjít vstříc hygienikům, hasičům atd. - což znamená stavební úpravy a kupu další práce. Což znamená peníze. Hodně peněz. Neděláme si sice iluze, že tenhle benefit „postaví" celej novej Holubník, ale děláme si iluze, že se povede vybrat dost peněz na to, aby to pro Holuby a spol. byla VÝZNAMNÁ pomoc. Silně věříme, že je potřeba týhle věci pomoct.

7. února proto děláme na 007 benefit pro Holubník v obsazení Inau, Lapa, Aran Epochal - a jedno malý překvapení před desátou... Vstup 150 Kč. Přijďte - díky moc!

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Aran Epochal: www.aranepochal.tv

Lapa: http://www.myspace.com/lapa-sonic

Inau: http://www.silver-rocket.org/sekta/inau-lunochod

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek