Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

MamaMrdaKeftes. Samozřejmě v Boru.

MamaMrdaKeftes. Samozřejmě v Boru.

tisková zpráva

autor: Keftes Party | 23. 02. 2013, 13:31:11 | návštěv: 699 | reakcí: 1

MamaMrdaKeftes

28/2/2013, Brno, BORO Klub

„Bude se to menovat MamaMrdaKeftes a budou tam tady ty grupy, možna eště nějake a pak asi par přednašek pičo!" zahlásil nový předseda Toro a začal obvolávat bratry a sestry ze Slezska. A nebyl by to Palo, aby k tomu nepřisral nějaký Balkán. Takže nakonec pět kapel, nula přednášek a tisíc procent spokošství. S některýma se známe víc, s jinýma míň, ale za všechny dáme kasu na bar a klidně je pozvem na lisk, protože to beztak otočí.

Y ze Slovinska teda neznáme, ale prý jsou to kámoši od Coma Stereo (nebo ŠKM Banda, kdo si to má kurva pamatovat), což znamená, že je to cajk. Instrumentální bordel a ztracený status hvězd na plakátě. Milé Planety přijedou v trochu nové sestavě a s novýma hitama, přičemž určitě zahrajou i ty staré. A co jsme si všimli minule na Sedmičce, furt to má kule jak cip. S Planetema sdílejí Laundered Syrup bubeníka, ale to je asi tak všecko. Nekompromisní rokenrol z Jablunkova ve stylu Black Sabbath a doufejme, že rozbijou nejenom nás. Boss a Sekretářka a s nima i nějaké buchty. Nedávno jim vyšla nová plyta, ze které sere celý internet a my též. A nakonec UNNA a metal. I když jsou poslední dobou skoro všichni ostříhání a učesaní, na jejich pecky to nemá vliv a je to diktát jak hovado.

Vážení a milí, z výše napsaného Vám musí být jasné, že nás čeká dym. Jo a reminiscence na KeftesPartyFest je čistě náhodná. Dojděte, budeme se těšit.

Y (slovinsko)
psicho instrumental
http://www.yband.si/

Planety (slezsko)
pop
http://mamamrdamaso.org/newmmm/bkmm/

Laundered Syrup (slezsko)
rokenrol
http://mamamrdamaso.org/newmmm/launderedsyrup.html

Boss&Sekretářka (slezsko/olomouc)
trip-hop
http://mamamrdamaso.org/newmmm/boss.html

UNNA (přerov/prostějov)
heavy metal
http://bandzone.cz/unna

P.S.: 24/2/2013 budeme mít na internetovém Radiu R speciál o labelu MamaMrdaMaso. Od osmi na www.radior.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
karel
18. 04. 2013, 17:09:31
bylo to uplne dokonaly vole, maso, dym!!!!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek