Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Balaclava - Creativity LP

Balaclava - Creativity LP

Výzva ke spolupráci na obalu

autor: Milan, Balaclava | 16. 03. 2006, 21:53:49 | návštěv: 1191 | reakcí: 0

Ve dnech 29.5. - 2.6. bude Balaclava ve studiu Ondřeje Ježka natáčet novou desku, která vyjde za spolupráce Silver Rocket a Malárie. Tahle prosba/výzva se vztahuje k vinylové verzi, respektive k jejímu obalu.

Naše idea je taková, že obal desky bude obyčejný, tvrdý, kartonový papír, kde bude na přední straně jen jednoduchá ražba s názvem kapely a desky, a tím nebude nijak výrazně narušovat prostor přední strany obalu. Ten bychom chtěli poskytnout jako prostor pro ty z vás, kteří něco tvoříte (a my víme, že je vás spousta!) a nemáte možnost tyto svá díla nějak prezentovat a někdy byste třeba i chtěli a nevíte jak. Můžou to být obrázky, povídky, básničky, fotky, koláže... prostě cokoliv, co bude na papíře a bude se dát NALEPIT na tu zmiňovanou přední stranu. To pak uděláme my, až budeme desky kompletovat.

Název desky je "Kreativita" a naše už na ni budou texty a hudba, tak jsme se rozhodli dát prostor i všem ostatním, kteří něco tvoří. Můžete k vaší tvorbě samozřejmě poslat i dopis s kontaktem, který se pak může vhodit do desky a ten, kdo si ji koupí, vám pak může napsat atd., to už je zcela na vás. V každém LP pak bude také čtvrtka, jež bude představovat jakýsi katalog, kde budou vyfoceny všechny použitá díla. Tenhle projekt není omezen pouze na hc/punk komunitu, ale osloveny budou např. některé dětské domovy nebo chráněné dílny, protože víme, že tam občas vznikají nádherné věci a chceme dát možnost se zapojit i těmto lidem.

Víme, že je to dost netradiční prosba a nemáme nejmenší tušení, jak to vše nakonec dopadne. Chtěl bych vás ale poprosit, abyste se nebáli, tvořili jste a posílali, a tím nám pomohli tenhle nápad uskutečnit. Je to jen na vás! Závěrem bych chtěl říci, že ty díla budeme vybírat my jako kapela a vyhrazujeme si právo nepoužít taková, jež budou nějakým způsobem urážející a vůbec si i celkově ponecháváme právo výběru pro to, co nakonec použijeme.

A ještě pár technických údajů: minimální rozměr není dán, ale berte prosím v potaz, že by tam mělo být něco vidět a maximální rozměr je určen na 23x27 cm. Adresa je J. Dušek, Čechovská 59, Příbram 8, 265 01. Kdyby jste se chtěli na cokoliv zeptat, tak pište na spesxerepta@tiscali.cz nebo balaclava@email.cz.

Mějte se krásně, NEBOJTE SE a šiřte tuhle výzvu/prosbu dál!
Díky moc!

Balaclava kids

Balaclava
Silver Rocket
Malárie

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek